Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Суд по "беркутівському" командиру Логвиненку знову відклали

У середу, 29 січня, Деснянський районний суд Києва вкотре не зміг розпочати підготовче судове засідання у справі колишнього командира 2-ї роти Київського "Беркуту".Про це із зали суду інформує Insider.
Адвокат Довженко виявив намір заявити відвід судді Журавській через те, що її начебто могли допитувати у якості свідка у справі судді Майдану Татаурової. Натомість прокурори заперечили проти вказаного відводу.
"Я вважаю, що підстав для відводу немає. До того ж - дане питання уже вирішувалось", - заявила прокурор Людмила Гетьман.
Захисники просили час для підготовки письмового відводу. Суд задовольнив і відклав розгляд до 4 лютого до 12:30.
За словами представника потерпілих Олени Сторожук, Логвиненко нині без запобіжного заходу. Втім, у правоохоронних органах не працює. Прокурор зазначив, що Логвиненко має роботу у приватній охоронній фірмі.
За даними слідства, Логвиненко керував діями своєї роти під час засідки на активістів "Автомайдану" вночі 23 січня 2014 року, коли були побиті та незаконно затримані десятки активістів.
Анатолія Логвиненка звинувачують у перевищенні службових повноважень та протидії журналістській діяльності під час подій Революції Гідності.
За даними "Чесно", як вбачається з висновку Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів, суддя Журавська 24.01.2014 своїм рішенням відправила під арешт активіста Майдану.
Тимчасовою спеціальною комісією було встановлено, що при винесенні ухвали суддя допустила низку процесуальних помилок, зокрема не врахувала вік підозрюваного (1994 року народження), не надала оцінки обґрунтування прийнятого рішення та не обґрунтувала необхідність обрання найсуворішого запобіжного заходу. У результаті комісія визнала наявність підстав для притягнення судді Журавської до дисциплінарної відповідальності.</p>

Судове засідання

Логвиненко з адвокатами

Прокурори Гетьман та Романенко

http://www.theinsider.ua/politics/sud-po-berkutivskomu-komandyru-lohvynenku-znovu-vidklaly

==================
Напоминание - сюжет ТСН от 23.01.2014


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2272532.html.
Tags: беспредел, история, майдан, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments