Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

«на комерційних засадах»

Volodymyr Boiko
Підбиваючи 29 січня 2020 року інформаційні підсумки дня в студії телеканалу НАШ, я не міг не прокоментувати повідомлення про те, що президент Зеленський замість Валерії Лутковської призначив представником України в робочій групі з гуманітарних питань контактної групи в Мінську Геннадія Кузнецова, який донедавна обіймав посаду начальника штабу Антитерористичного центру при СБУ. Кузнецова я знаю, як облупленого, оскільки його за вчинення корупційних злочинів два рази виганяли з СБУ й два рази він туди повертався «на комерційних засадах». Один раз Кузнецова прокуратура навіть відправила на лаву підсудних, але й там йому вдалось відкупитись, а матеріали справи згинули в нетрях Печерського райсуду. А про те, як Кузнецов, перебуваючи на посаді начальника штабу АТЦ, розкрадав грошове забезпечення підлеглих, підробляв фінансові документи та обслуговував концерти Святослава Вакарчука по всій Україні, я можу розповідати годинами.

До речі, коли Управління внутрішньої безпеки СБУ встановило, що Кузнецов у 2017 році неодноразово залучав офіцерів СБУ для обслуговування концертів Вакарчука, а отримані від Вакарчука гроші клав собі в кишеню, від тюрми нинішнього представника України в робочій групі з гуманітарних питань контактної групи в Мінську врятував голова СБУ Василь Грицак. Отримавши від Кузнецова матеріальну допомогу, Василь Сергійович наказав матеріали службового розслідування сховати від Головної військової прокуратури, а Кузнецова покарати у вигляді «неповної службової відповідності».

Коротше кажучи, передача вийшла яскравою.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2272978.html.
Tags: бойко, вакарчук, подонки, піар, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments