Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ваша задача - захлопнути водія. Неважливо як, вигадуйте своє

Алі Татар-заде
про теленавіювання в сучасному транспорті та аналогічну послугу - чьос таксиста і музика в бардачку водія. Я гадаю що це три в одному, як у казкового чюда-юда три голови, які треба відрубати тільки разом.
Між іншим, формірующій чьос таксиста зіграв точечно-адресно більшу роль ніж просмотри пасажирською біомасою "Міміно" в автобусі. "Наші люди на таксі не їздяють", тобто часто їздять не "просто люди", а рідко - всі, але вони запам'ятовують кожен такий круїз надовго.
Тож все що там начесав таксист, закладається на підсвідомості - в перших від mater studiorum, в других від перезбудження, коли всі деталі залегають глибоко на підкорці, як наприклад поїздка в Гонконг.
Сам я страхуюся від такого, - коли дорога дальня, то пропоную говорливому таксисту разом поспівати пісень, "ви начінайтє, а я падхвачю еслі знаю", ну і та половина яка погоджується краще за свої речьовки показує своє сутність одним лише репертуаром (скажи мені які ти пісні знаєш і я скажу хто ти). "Або помовчимо". Якщо дорога коротенька, а таксист хоче висказатись, то я забиваю його нудними розмовами про те, як він їде, куди повернув, чому там а не тут. Це його дратує на другій хвилині і затикається сам.
Але то я.
Був у мене приятель бухарскій єврей, з вигляду - казах, що приїхав колись "підкорювати Києв", а там заглядав і в Крим. Вся його картина світу про Крим на 90 відсотків складалася з чьосу, який він отримав від такси, поки те мчало його, скажімо, з Сімферополя до Ялти. Потім він віз це до Києва і з умним видом видавав за свої філософські міркування, при чому розумні люди сприймали за інсайд.
І скажіть після цього, що це не реальна шкода?
Уявляю скільки людей, як було сказано, не з "просто людей", заплативши за доставку свого тіла на курорт, "безкоштовно" отримали ще й програмування на кримську тему. І саме смішне, що всі на це ловляться - їм здається, що вони такі цікаві люди, хоч і не представились, але воділа відчув непересічність пасажира (звєріний магнєтізм, чого уж там), і вирішив відкрити душу незнайомцю. Агащазже. але це працює на кожного, поки сей кожний не зрозуміє що його розводять.
Ще при Януковочі моя перша києвська таксистка почала протирати політику партії, а їхати було довго - тим більше, міста я не знаю, та ще вночі, так що все було в її руках. Тоді я перевів розмову на її родину, потім почувши що в неї донька приблизно моїх років почав зображати з себе гарячого йужного хлопця і сказав, що треба нас негайно знайомити, якщо доця така красіва як ви, я на ній женюся. Тітка злякалася і заткнулась, чого і треба було, і доставку мого тіла зробила якось підозріло швидко.
Ну десь те саме про музичку (як правило фм) у бардачку водія. Між іншим там ненав'язливо проскакують новості, як правило дуже ватні, і "провокують" водія на спонтанну і ніразу не підготовлену промову за жизнь і політіку.
Коротше, ваша задача - захлопнути водія. Неважливо як, вигадуйте своє.
Один раз я зірвав бонус - водій в Криму зі скуки почав дзвонити по своїх номерах, балакати, і завдяки цьому я дізнавсь випадково дуже корисну інформацію (вона була на шифрах, але я впетрив, що це, і от це якраз і було збігом).
З інтервалом у 5 років такий епізод повторився вже у окупації. В першому випадку нам вдалося попередити "внезапну" атаку на один самозахват, а в другому - реально врятувати одне-два життя із наших. Це буває не часто, як бачите, але буває тільки з тими хто створює такі передумови.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2274271.html.
Tags: коллективное х%№ло, крим, прдоны, піар, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment