Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

насправді, ніякий Порошенко тут і близько не стояв

Volodymyr Boiko
Поздоровляю шановного Михайла Добкіна з тим, що в нього стало на одне кримінальне провадження більше. Цього разу Державне бюро розслідувань за моєю заявою розпочало (точніше, було змушено розпочати) досудове розслідування за фактом скоєння Михайлом Марковичем чергового злочину – завідомо неправдивого повідомлення про вчинення кримінального правопорушення.

Трапилось наступне: залишившись без засобів до існування після того, як Геннадій Кернес відправив його у в пішу еротичну подорож, Михайло Маркович пустився в усі тяжкі заради хліба насущного. І за скромну винагороду погодився стати заявником у одній зі «справ проти Порошенка» – за його заявою ДБР зареєструвало кримінальне провадження за фактом того, що Порошенко, начебто, позбавив сиріт і знедолених 1500 га землі в Миколаївській області.

Щоправда, 5-й президент жодного відношення до цієї історії не мав, але Добкіну було все однаково, що підписувати. Бо цими сиротами та знедоленими виявились рейдери з найближчого оточення Артема Пшонки, яких зараз судять за те, що вони в 2012 році виготовили державні акти на землю на ім’я неіснуючих людей і вчинили збройний напад на селян, намагаючись захопити 1500 га землі в Первомайському районі Миколаївської області для сина тодішнього генерального прокурора. Двоє нападників вже відсиділи по 4 років кожний і вийшли з місць позбавлення волі, а на лаві підсудних зараз перебувають ватажки банди – колишній начальник управління прокуратури Миколаївської області Юрій Марченко, його батько, генерал-майор міліції у відставці Микола Марченко, екс-голова Первомайської райдержадміністрації Борис Демченко, його заступник Сергій Бондар, голова районного Держкомзему Валерій Шарандак та адвокат Оксана Валешинська (до речі, смілива жінка – вона особисто привозила зброю та керувала «тітушками» під час спроби рейдерського захоплення).

Зрозуміло, що в тюрму рейдери не хочуть, тож вони домовились з генпрокурором Рябошапкою, що той оголосить їх «жертвами режиму Порошенка» (люди брешуть, що гроші рейдери передавали Рябошапці через прокурора Миколаївської області Тараса Дунаса, але ми в це, звісно ж, не віримо), а Добкін підписав заяву в ДБР, що, мовляв, Порошенко їх переслідував.

Але виявився несподіваний нюанс – насправді, ніякий Порошенко тут і близько не стояв, а кримінальне провадження щодо рейдерів було розпочато в 2014 році в Генеральній прокуратурі України за моєю заявою. Тому я спочатку публічно запропонував Руслану Рябошапці повернути рейдерам гроші, а потім звернувся в ДБР з заявою про притягнення Добкіна до відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про злочин.

Якщо кому цікаво – ось моя заява про злочин, скоєний шановним Михайлом Марковичем,

https://volodymyrboyko.com/2019/11/15/zemelna-reforma/

а на фотографії – витяг з ЄРДР, оскільки я через суд таки примусив слідчого ДБР Максима Козлова виконати вимоги ст. 214 КПК України.

Не переключайтесь, з нами весело.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2274879.html.
Tags: бойко, дебилы, менты, порошенко, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment