Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Світлина з твіту Робрта Ф. Кенеді Дж.Захар Мілютін

"Вибухове зростання раку шийки матки серед покоління вакцинованих Gardasil: Гербердінг зливає акції Merck"
Питання до Бога: Чи можна за 9 млн дол відкупитись від пекла?"

Контекст:

У 2002 році Джулі Гербердінг (Julie Gerberding) стала першою в історії жінкою директором американського Центру контролю захворювань (CDC).

Там вона "вручну" перекроїла усю організаційну структуру агентства, що призвело до звільнення багатьох старших вчених та керівників CDC. Їх замінили особи, які мали зв'язки з вакцинною галуззю.

На посаді директора CDC 2002–2009 рр. Гербердінг активно допомагала фармкорпорації Merck "вирішувати" проблеми ефективності та безпеки їх вакцин:
- перешкоджала вченому Гарі Голдману оприлюднити дані щодо зв'язку їх вакцини проти вітряної віспи з епідемією оперізувального лишаю,
- змусила замовчати та покарала вченого Вільяма Томпсона, коли він розповів, що очільники CDC знищують дані про зв'язок вакцини КПК (кір, паротит, краснуха) виробництва Merck з аутизмом,
- дозволила виробнику незаконно переформулювати свій паротитний компонент цієї вакцини.

У 2006 році пані Гербердінг забезпечила Merck рекомендацію CDC, яка зробила Gardasil (вакцина від папіломавірусу - ПВЛ) блокбастером на 3,5 мільярда доларів прибутків.

У 2009 мадам залишила CDC і моментально отримала посаду очільника президента вакцинного напрямку в тій самій фармкорпорації Мерк з з/п щось близько 2,5 млн дол. на рік грошима + ще щось типу того акціями компанії.

В січні 2020 організація "Онкологічні дослідження Великобританії" заявила зростання на 54% розповсюдженості раку шийки матки серед жінок віком 24-29 років - першого покоління вакцинованого від ПВЛ.

Наступного дня журнал Королівського медичного товариства опублікував нищівну критику шахрайських клінічних випробувань вакцини Gardasil:
"Досі невідомо, чи вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ) запобігає раку шийки матки, оскільки випробування не були розроблені для виявлення цього результату".

Гербердінг добре відомо, що ці випробування показали, що Gardasil різко підвищує (на + 46%) ризик раку шийки матки серед жінок, які раніше зазнавали ВПЛ.

І що це може пояснити вибухове зростання цього виду раку в Англії та інших країнах високим рівнем вакцинного охоплення: Австралія, Франція, Швеція та Норвегія.

Дослідження, проведене у 2019 році серед дівчат штату Алабама, також виявило найвищі показники раку шийки матки в округах штату з найвищим вакцинним охопленням.

Коаліція провідних американських адвокатів вже ініціювала судову справу зі звинуваченнями Merck, що фармкомпанія обманним шляхом приховувала:
• серйозні захворювання, що вражали половину, та
• аутоімунні захворювання, що вразили 1 на кожні 37 дівчат у клінічних випробуваннях Gardasil протягом 6 місяців після вакцинації.

Merck зараз змушений відбиватись від судових позовів зі звинуваченнями у шахрайстві як щодо своєї вакцини КПК, так і по Gardasil.
Обидва процеси загрожують втратою ліцензій на ці ключові з фінансової точки зору вакцинні продукти корпорації.

За отриманими від SEC (U.S. Securities and Exchange Commission) свіжими даними чинна президентка вакцинного напрямку фармкорпорації Merck Джулі Гербердінг в січні 2020 продала більш ніж половину своїх акцій Merck за 9,1 мільйона доларів.

Дописувач спільноти VaXism, прокоментував цю новину так:

"Жирні щури з корабля завжди стрибають першими".

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2278380.html.
Tags: здоров'я, мировое правительство, подонки, сша, щеплення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment