Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Отже, за Гетьмана буде отак

Алі Татар-заде
я вам зараз як пороблю скорочення представницького органу!
Вік мене пам'ятати будете.
Отже, за Гетьмана буде отак.
Нижня палата (Генеральна Рада) формується 200-ма базовими одиницями - полковництвами. Чиста мажоритарка. Перші два переможці (1 і 2 місце) на кожному полковництві (він же виборчий округ) проходять у парламент. Це близько 400 місць. Але не радуйтесь. На округах, де населення проголосувало ногами (тобто, неявка складає до 50% від реєстрових) - ніяких перевиборів, а тупо ці місця вакантні всю каденцію. Ібо нефіг.
Годі й казати що "гнилі містечка", як тепер в напів-ордло - там де люди обираються кількома сотнями голосів - не матимуть місця в цій системі.
Далі. Не забуваймо що на чолі полковництв стоять обрані полкові голови. Вони обираються в попередній рік до парламентських. І от на обласних з'їздах ці полковники (а також допущені туди ж на праві рівного голосу срібні та бронзові призери полкових перегонів) обирають самі поміж себе по 1 делегату від своєї області. Так до парламенту додається ще 25 місць - це верхня палата і зватиметься вона нехай Генеральна Старшина.
Іще 25 місць там же зарезервовано для депутатів від Клинів - тобто іноземних діаспор українців та кримських татар за національністю / укр.громадян за паспортом. Громадянство обов'язкове для всіх - і обираємих і обирателів, ясна річ.
Отак і назбирається нижня палата (ГР) у 400 місць (фактично завжди менше), верхня палата (ГС) у 50 місць.

Разом весь парламент зватиметься Січ.
У ньому буде 38 куренів - це постійно діючі комісії, по яких розподілено роботу всіх обранців.

Також буде свій Сенат, своя Директорія і своя Центральна Рада.
Але це не те що ви подумали, це не парламенти взагалі. Сенат це синекура для заслужених "бивших". Вона відповідає за всіляку доброчесність, суддів честі, підготовку законодавчих та виконавчих ініціатив. Частково виконує функції мін'юсту.
Директорія - це п'ятірка лідерів партій, кожна з яких перемогла на виборах (посівши 1-5 місце).
А Центральна Рада - це зборище делегатів від партій, рухів, тусівок, НГО і ГО коротче всіх бажаючих, яка працює в постійно-добровільному режимі і виконує більшу частку функцій центральної виборчої комісії.

Цінуйте традиції! Вони не тільки красиві, але й допоможуть вам у створенні системи стримань і противаг.
І готуйте підгрунтя для встановлення президентсько-парламентсько-суддівського Гетьманату.
===
Oleg Konovalov Додайте ротацію третини Генеральної Ради кожні 2 роки (щоб більшість булки не розслабляла) - і буде нам счастіє. :) :)
Деякий час можна навіть щороку їх перетрахівать (с, О.Г. Лукашенко)


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2280221.html.
Tags: вибори, конспирология, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment