Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

пропоную премію Дарвіна перейменувати на «премію Коломойського»

Обговорюючи обшуки, проведені лейтенантом Бакановим 5 лютого 2020 року в приміщенні телеканалу «1+1» та житлі журналістів програми «Секретні матеріали», політично стурбовані громадяни не звернули увагу на суттєвий нюанс: слідчі дії розпочались після 16 години. Хоча логічним було б провести трус на початку робочого дня.

У СБУ чекали, щоби на засіданні Комітету з Верховної Ради з питань свободи слова, який розпочався о 14:30 5 лютого 2020 року, колишній журналіст телеканалу «1+1» Сергій Швець підтримав (голос Швеця став вирішальним) проект закону про медіа, внесений колишнім керівником телеканалу «1+1» Олександром Ткаченком, який передбачає можливість позасудового блокування засобів масової інформації та відкриває шлях до переслідування журналістів у зв’язку з їх професійною діяльністю. Як тільки руками та язиком цих слуг народу була розчищена путь до запровадження тотальної цензури, канал «1+1» на собі відчув, яку свободу слова обстоюють Ткаченко й Швець під орудою власника телеканалу.

З такої нагоди пропоную премію Дарвіна перейменувати на «премію Коломойського».
Volodymyr Boiko

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2280578.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты, сбу, свинство, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments