Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

кілька слів на захист лейтенанта Баканова

Volodymyr Boiko
Хочу сказати кілька слів на захист лейтенанта Баканова, який 5 лютого 2020 року провів обшук у приміщенні телеканалу «1+1» та вдома в кількох журналістів проекту «Секретні матеріали». Лейтенант Баканов не є керівником органу досудового розслідування й не може ані давати якихось вказівок слідчим СБУ, ані знайомитись з матеріалами кримінального провадження. І хоча він публічно коментує цю справу, це свідчить тільки про інтелектуальний рівень очільника СБУ.

Рішення про проведення обшуку приймав процесуальний керівник – ним у даному випадку є перший заступник генерального прокурора Віталій Касько, якому підпорядкований відповідний департамент Офісу генерального прокурора. Саме з дозволу Каська підлеглий йому прокурор погодив внесення в Шевченківський райсуд Києва клопотання про проведення обшуку й саме Касько здійснює нагляд за дотриманням законності в цьому провадженні.

Що ж стосується Баканова, то він тільки виконує доручення, внесені слідчим за погодженням з Каськом, та здійснює оперативний супровід у цій справі.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2281174.html.
Tags: бойко, менты, сбу, свобода змі
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments