Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Коротко проясню ситуацію з беркутами, котрі сьогодні приїхали назад на підконтрольну нам територію

Igor Lutsenko
Коротко проясню ситуацію з беркутами, котрі сьогодні приїхали назад на підконтрольну нам територію.

Беркутівці Маринченко та Тамтура повернулися, тому що їм нічого не загрожує, і не загрожувало до обміну. Максимум, котрий вони могли отримати - це строк, котрий вони уже відсиділи з урахуванням арешту.

Натомість троє їх колег, котрі пішли від українського правосуддя шляхом незаконного "обміну" - лишилися на підконтрольних Росії територіях, бо їм загрожують більш серйозні терміни. Так само не повернулися і більше двох десятків беркутів, котрі повтікали раніше, зокрема, Садовник, командир чорної роти.

Якщо абстрагуватися від пропагандистського вереску російських і проросійських каналів, то вбачаю в поверненні позитив.

По-перше, це ставить питання - а чому не повертаються інші. По-друге, це дає шанс на вироки, котрими судом буде встановлено істину - хто в кого і як стріляв на майдані. Це найважливіше, саме фіксації правди, винуватості сторін не хоче Росія разом з екс-регіоналами.

Вимоги беркутів скасувати так званий закон про заборону переслідування не варто боятися - він і так є нікчемним, на думку слідства.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2284391.html.
Tags: история, луг%андония, майдан, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments