Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...як брешуть лихі язики

Volodymyr Boiko
Поздоровляю Валерія Івановича Хорошковського з майбутнім призначенням його довіреної особи – Володимира Терентійовича Горбенка – головою Служби безпеки України. Зараз тов. Горбенко обіймає посаду заступника голови СБУ, але у зв’язку зі звільненням керівника Офісу Президента Андрія Богдана та призначенням на його місце лейтенанта Баканова тов. Горбенко невдовзі має очолити СБУ з усіма приємними для Валерія Івановича наслідками (передусім, у частині контролю контрабандних потоків).

Треба сказати, що, на відміну він інших вихідців з главку «К», тов. Горбенко за основною спеціалізацією є не контрабандистом, а «обнальщіком» і засвоював це непросте ремесло під керівництвом колишнього заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Кравченка Павла Сергійовича (оперативний псевдонім «КПСС») – до речі, також довіреної особи Валерія Івановича.

У липні 2019 року Горбенко ледь не опинився на чолі ГУ СБУ по Києву та Київській області, але спроби Баканова здійснити це призначення наразились на шалений опір з боку Андрія Богдана, оскільки Андрій Йосипович на цю посаду намагався призначити свою довірену особу – Олександра Білоуса, який є соратником олігарха-втікача Сергія Курченка. Урешті-решт, столичну «контору» очолила компромісна фігура, тобто Сергій Болдир, Білоус став першим заступником начальника київського Главку, а Горбенка Баканов забрав до себе в заступники.

Позаяк Богдан, як брешуть лихі язики, до 13 лютого 2020 року має покинути кабінет на Банковій, призначення лейтенанта Баканова керівником Офісу Президента зразу вирішить два наболілих питання. По-перше, СБУ буде звільнена від Івана Геннадійовича, який не займався нічим, окрім продажу посад, і за кілька місяців вщент розвалив її роботу. А, по-друге, Хорошковський отримає належну компенсацію за підтримку Володимира Зеленського під час кампанії по виборах президента.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2285100.html.
Tags: бойко, зеленский, конспирология, сбу, україна, хорошковский
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments