Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Нинішня влада душевно найближча до середньої ланки бізнес-середовища

Igor Lutsenko
Нинішня влада душевно найближча до середньої ланки бізнес-середовища. Ті, кого інколи зневажливо кличуть БАРИГИ. Хоча більша частина суспільства хоче потрапити в цю категорію. Це специфічна спільнота, котра вирощена бізнес-журналами, російськомовна і загалом скептична до політики як такої, вважають усі поняття, котрі там циркулюють, обманом.

До речі, з приводу мови. В певний момент було єдине україномовне видання – Галицькі контракти, котрі потім морфували у Контракти. Перший і найбільш популярний бізнес-ресурс в Інтернеті українською створив я, але хто то вже пам’ятає.

Так от, це максимально цинічні люди, котрі схильні домовлятися хоч з чортом лисим за свої прибутки, в якісь інші мотивації, крім матеріальних, вони не вірять – такий уже їх життєвий досвід, такі вже принципи, котрі привели їх до успіху.

На відміну від нинішніх, бандити, еліта часів Януковича, як не дивно, легко розуміла абстракції політики, приміром, свободу слова чи законність. Не в сенсі дотримуватися, а здебільшого теоретично, але все ж. Своїх дослідників ще чекає цей непересічний факт, когнітивної близькості прав людини і кримінальних понять.

Натомість в українського середнього бізнесу з цим набагато тугіше – може, через те, що він є набагато більш підлеглим обставинам та нігілістичним. Тому з тією ж свободою слова я прогнозую більш брутальні ідеї від влади.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2285937.html.
Tags: зеленский, піар, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments