Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В Україні розпочалось блокування Інтернет-ЗМІ (upd 12/02)

(Насправді продовжилось)
alt


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації зобов’язала інтернет-провайдерів негайно закрити доступ до низки веб-сайтів, значна кількість з яких є засобами масової інформації. Це, зокрема, очолюваний відомим журналістом Владиславом Перевозченком Інтернет-видання «Досье»,

alt


Інтернет-видання «Vgolos»,

alt«Капитал»,

alt


«Чорна мітка» та інш.,

alt


а також агреатори новин на кшталт «SMI.today»

alt


чи «ukr.fm».

alt


Як сказано в повідомленні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, заблокувати ці сайти ухвалила суддя Печерського районного суду Києва Матійчук ухвалою від 27 січня 2020 року в справі №757/3623/20-к, винесеній у кримінальному провадженні №12019000000000599 на клопотання слідчого Головного слідчого управління Національної поліції України. При цьому ця ухвала відсутня у відкритому доступі в Єдиному державному реєстрі судових рішень і була винесена без відома журналістів.
Як вдалось встановити, Головним слідчим управлінням Національної поліції України здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні відомості якого внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 4 липня 2019 року під № 12019000000000599 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 203-2, ч. 2 ст. 200, ч. 2 ст. 209 КК України. За фабулою слідства якісь невстановлені особи за допомогою веб-ресурсів здійснюють незаконні дії щодо перерахунку грошових коштів через електронні гаманці за участь в азартних іграх, які в подальшому цими особами отримуються у готівковій формі, тим самим вчиняють фінансові операції та інші угоди з грошовими коштами, здобутими злочинним шляхом для легалізації (відмивання) грошових коштів. Крім того, невстановлені особи за допомогою веб-ресурсів здійснюють дії щодо надання доступу до віртуальних ігрових автоматів в українському сегменті мережі Інтернет і здійснюють незаконні дії щодо перерахунку грошових коштів через електронні гаманці за участь в азартних іграх.
Зрозуміло, що жодне з цих видань не мало ніякого відношення до «незаконних дій щодо перерахунку грошових коштів через електронні гаманці за участь в азартних іграх». Але оскільки вони дошкуляли «героям» публікацій, останні занесли трохи грошей в ГСУ Нацполіції та Офіс генерального прокурора і в Печерський районний суд було внесено сфальсифіковане клопотання, куди разом з адресами інтернет-казино внесли адреси засобів масової інформації. А суддя Матійчук, не перевіряючи, кому належать ці адреси, ухвалила заблокувати Інтернет-ЗМІ.
На зайвим буде назвати й прізвище особи, яка вчинила цю фальсифікацію. Це перший заступник генерального прокурора Касько, який здійснює нагляд за досудовим розслідуванням в Головному слідчому управлінні Національної поліції України, та його підлеглі Іван Темченко й Олексій Шамардін.На випадок, якщо хтось з журналістів захоче подякувати Шамардіну, який вніс клопотання про блокування Інтернет-видань, повідомляємо номери його телефонів: +380 50 2926 938, +380 96 3149 118. Темченку, який є безпосереднім керівником Шамардіна , можна подякувати за телефоном +380 96 1116 893.

https://naspravdi.today/2020/02/11/v-ukraini-rozpochalos-blokuvannia-internet-zmi


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2287347.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты, свобода змі, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments