Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

разюча відмінність

Октябрський районний суд Полтави 14 лютого 2020 року арештував без права застави патрульного поліції, який намагався повторити «подвиг» поліцая Олійника й 13 лютого 2020 року розстріляв у Харкові автомобіль, що тікав від правоохоронців, не реагуючи на вимогу зупинитись. Внаслідок безглуздої стрілянини важкопоранений пасажир опинився в лікарні, а патрульний – у Ізоляторі тимчасового тримання, де він має усвідомити, що в Україні смертна кара була скасована 1 вересня 2001 року (фактично – значно раніше) й що вчинення водієм автотранспортного засобу адміністративного правопорушення не є підставою для того, щоби вбивати чи калічити пасажира.

А цього ж дня, 14 лютого 2020 року, у Голосіївському районному суді Києва відбулась чергова спроба розпочати розгляд кримінального провадження по обвинуваченню патрульного Сергія Олійника в умисному вбивства неповнолітнього Михайла Медведєва – Олійник за аналогічних обставин 7 лютого 2016 року через лобове скло розстріляв автомобіль, водій якого не зупинився на вимогу поліції, вбивши випадкового пасажира.

Але є разюча відмінність між цими двома випадками: якщо харківський «коп», який поранив ні в чому не винувату людину, перебуває за ґратами, то Олійник, який вбив 17-річного хлопця, продовжує працювати в Управлінні патрульної поліції Києва та разом зі своїми адвокатами, яких йому надав міністр внутрішніх справ Аваков, в очі сміється з батька, матері та брата загиблого й навіть не вибачився з скоєне. Що ж стосується судового розгляду, то справа розпочалась слухатись по-новій, оскільки в попереднього складу присяжних скінчились повноваження й зараз йде призначення нових присяжних.

14 лютого 2020 року в судовому засідання вдалось призначити лише 2 присяжних (з необхідних 7, 5 з яких братимуть участь у розгляді справи, а 2 будуть запасними). Наступне судове засідання в справі Олійника – 2 березня 2020 року.

На фото: Сергій Олійник на лаві підсудних, Голосіївський районний суд Києва, 14 лютого 2020 року.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2289717.html.
Tags: аваков, бойко, менты, подонки, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments