Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Щодо резонансного викрадення українських рибалок окупантами на Азові

Borys Babin
Щодо резонансного викрадення українських рибалок окупантами на Азові. Звертаю увагу читачів, що агресор хизується захопленням українців на західній частині акваторії Азову, тобто - саме в українських водах. Як повідомляють офіційні джерела росіян, рибалки вийшли на маломірному човні з села Райновка Приморського району Запорізької області, тому вкрай навряд чи їх захопили "біля берегів Криму".
Такий морський розбій є черговим демонстративним кроком РФ з того, що ніякі "угоди щодо рибальства" та "щорічні протоколи" для окупантів не важливі та є лише зручним тимчасовим знаряддям підкупу їх чиновницької агентури у Київі та Бердянську. Бо якщо українські рибалки дійсно щось порушили згідно "угод" та "протоколів" росіяне мають їх негайно після складання протоколу передати українській стороні. А не арештовувати на окупованій території.

Зрозуміла й справжня причина захоплення. Адже Держрибагенство, як я вже писав, попре наявність на цей рік "протоколів" з росіянами, з початку 2020 р. фактично заборонило офіційний лов на Азові. Як кажуть джерела, такса в таких умовах для рибалок, які хочуть жити та годувати власні родини за "ми вас там не бачимо" в Києві та Бердянську зрозла в рази.
Тому люди, щоб мати що їсти, все одно йдуть в море, а Держриба переконливо просить російських бізнес-партнерів це не допускати. Бо не занесли. Крім того керманичі Держрибагенства явно мстяться азовським рибалкам за їх позицію з викриття корупційних та диверсійних схем взаємодії посадовців України та РФ, яка пролунала восені на парламентських комітетах. Та за відмову рибалок їхати в листопаді в Бердянськ утворювати масовку для захисту "від бендерівців та кримських татар сесії україно-російської комісії з рибальства".
Додам, що на думку керівництва Кабміну та профільного міністру з російсько-українським "партнерством" на Азові все гаразд, та що сумнозвісний колишній керманич Держриби 17 лютого успішно пройде співбесіду на нову високу морську посаду. Бо все для цого вже порьошано - як в Ростові так й Києві.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2290300.html.
Tags: зеленский, крим, подонки, прдоны, провокація, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment