Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Залізний кулак проти Чужого

.....фрагмент......
Врешті, вибори міського голови мають стати справжнім лакмусовим папірцем для киян: чи зможуть вони простояти потужному регіональному бульдозеру та залишити за собою право на "особливу думку" столиці?

Немає сумнівів, що головою столичної громади має бути киянин по духу, людина, яка ментально пов'язана з особливою міською естетикою Києва. Це дух і естетика свободи.

Місто, в якому стала можливою безкровна революція, підтримана сотнями тисяч людей, має потужну енергетику волелюбства, яка може прокинутися в будь-який момент.

І коли столична влада пропонує обмежити проведення масових заходів у місті (щоправда, голова КМДА вже встиг відхреститися від цих пропозицій), коли Київ стає якимось поліцейським заповідником, а головну площу країни намагаються перетворити з Майдану, на якому творилася сучасна історія країни, в "Майдан's" для танців - це може призвести лише до найгірших для нинішньої влади наслідків.
Tags: київ, свинство
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments