Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova · Чи можна вести переговори з ворогом?

Звичайно, можна, навіть треба. Інакше як витягувати полонених? Як забирати у ворога тіла загиблих? Як піклуватись про безпеку цивільних, які живуть на лінії фронта? (чому вони і досі живуть на лінії - це вже інше питання)
Переговори з ворогом наша країна проводить чи не з самого початку війни. І це нормально в умовах війни - будь-якої війни. Така військова дипломатія.
Але от чого не можна.

Не можна мати ослаблену армію в умовах війни.
Не можна мати лінію, на якій розтягуються бригади з шаленим недобором в особовому складі. (чому такий недобор - це вже інше питання)
І не можна про це НЕ ЗНАТИ, заколисуючи себе байками про нашу величну й непереможну армію за стандартами НАТО.

Чому зараз хапаються за голови волонтери, волаючи про бій на відрізку Золоте-Новотошківка?
Бо вони знають дійсний стан речей на нашому фронті і в нашій армії.
Чому сиджу я в ліжку, ловлячи в жменю завмерле серце, бо моє серце вже летить туди?
Бо лише місяць тому я написала в одному з коментів:

"В последние годы, когда наши продвинулись и хорошо укрепились за трассой - Орехово стало конкретно нашим. Но это была всегда "дырка", минимальные позиции. Туда выезжали поработать артребятки, иногда сильно огребали. Если 72 решила закрепить Ореховое - отлично. Тот позатрассовый шматок от Новотошковки до Золотого слабый. Стабильно и всегда. Как и бОльшая часть фронта луганской области. Все держится на хилых договоренностях..."

і в іншому:

"... остальные дыры фронта равноценного масштаба все же находятся вдоль речек, образующих ленту фронта. Речка, согласитесь - сдерживающий фактор. С удивлением осознала, что эта дыра - единственная в своем роде. Так что укрепление позиций в Орехово если и паршиво выглядит с точки зрения тактики - в плане стратегии все же необходимо. Нет?"

Бо ми знаємо кількість таких дірок фронту. Ми знаємо, що раптом що - їх легко проривають. Ми знаємо приблизно, як воно зараз на відрізку Хутір Вольний - Новотошківка. І головне - ми знаємо стан армії. Ми бачили все, що з нею відбувалось всі минулі роки.
Нічого хорошого, одним словом. Ні на тому відрізку, де зараз працює артилерія - ні на лінії фронта загалом.

Так, домовлятись з ворогом необхідно - але лише коли мова йде про тактичні питання. Домовлятись з ворогом, плануючи щось стратегічне, неможливо. Особливо коли цей ворог Росія.
Можна домовлятись з ворогом. Іноді навіть треба.
Але лише тоді, коли ти розбитий вщент (ні дождьотєсь!) - або коли ти маєш сильну армію й сильні позиції.

Прим
любителям політичних фаворитів. Ані нинішні очільники країни, ані колишні не зробили геть нічого для зміцнення нашої армії. Бо коли однією рукою взуваєш і вдягаєш військо, а рукою другою робиш все для того, щоб люди відмовлялись йти до цього війська - це не є зміцненням.
І не треба тут ваших політичних лозунгів.
І не треба тут красивих лозунгів про армію. То для ваших політичних мітингів. А тут сидять, заходять, почитують люди, які знають дійсний стан армії.
Тут ключове - дійсний.
Тут ключове - знають. Тому й не вилізають із фронтів. Тому безмежно допомагають армії, розуміючи, що саме зараз їй допомога найпотрібніша.
А армія...
Одна надія на героїзм. Дійсний і безмежний героїзм тих людей, які не кинули фронт, незважаючи ні на що. Які стоять там, як і стояли у 14-му. Які зараз тримають відрізок Хутір Вольний - Новотошківка.

... але ж хіба можна шість років виїзджати на героїзмі?
Чи не пора нам дійсно почати зміцнювати армію?
І фронт.

Примприм
і не треба про розведення. Воно зараз ні до чого. Бій не там, де відбулось розведення.

І НАЙГОЛОВНІШЕ
як завжди. Просимо, уклінно просимо, і до прохань приєднуються військові - тримайте часи тиші. Не розганяйте по фейсбуку кількість поранених та загиблих. Дочекайтесь офіційних повідомлень.
Tags: ато, донбасс, коллективное х%№ло, луг%андония, провокація, рассея, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment