Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

...Підсумок – немає дієвого уряду (він шматками) і зовсім немає парламенту

Igor Lutsenko
Зараз додам політичної аналітики щодо падіння рейтингів. На 99% це – заслуга самої влади, а не козні опозиції.

Помилок було дві – помилково сформували і законодавчу, і виконавчу гілки влади.

У виконавчій гілці Президент замість того, щоб запросити найбільш конструктивних і фахових людей, котрих відштовхував і переслідував попередній режим - ВЗЯВ і перемістив другий ешелон чиновників та обслуговуючий персонал часів Порошенка на місце першого.

Здебільшого, нагору було піднято декоративних конформістів, котрі в попередні часи виконували роль ширми для імітації реформ – а керували потоками і, при потребі, вирішували реальні проблеми інші люди. Тепер лишилася в основному тільки ширма, і ширма ширми.

Найбільш пасіонарні і професійні елементи не затребувані, і нині перебувають між відкритою опозицією і поки що прихованою. Рано чи пізно вони візьмуть участь у зміщенні нинішніх.

Що стосується законодавчої гілки влади, то її вирішили фактично взагалі скасувати, наповнюючи більшість парламенту абсолютно нездатними до політичної діяльності людьми.

Це здавалося правильною стратегією, бо в моделі єдиновладдя Зеленського його радники керувалися радянсько-російским баченням, і взагалі не передбачили жодного дієвого парламенту. Але виявилося, що святе місце не буває пустим – якщо в парламенті немає профі, то їх місце займають автори сентенцій про собак.

Підсумок – немає дієвого уряду (він шматками) і зовсім немає парламенту, навіть як демпферу для народного незадоволення.

Опозиція здебільшого слабка, і, що небезпечно – проукраїнська опозиція виглядає слабкішою, чим проросійська. В цьому найбільша загроза.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2297586.html.
Tags: зеленский, левые, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments