Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Звісно, ніякої Росії немає. Є темний культ, особлива релігія сатанізму

Igor Lutsenko
Звісно, ніякої Росії немає. Є темний культ, особлива релігія сатанізму, котру сповідують група людей з затуманеною свідомістю серед російської еліти, а також віковічний мазохізм народу, котрий добрих правителів ненавидить, а лютих - обожнює.

Туман цей замішаний на різного роду мракобісних сектах "православного" походження, змішаних з елементами східних культів.

Ці люди щиро вважають зло - добром, вбивства, насилля і брехню - благом, а факт належності їм ядерних ракет і тисячних танкових армій та різного роду "раша тудей" з мільярдним бюджетами - головним підтвердженням власної правоти. З чого, звісно, випливає силове примушення до "братерства і миру" як головний метод.

А що нейтральний обиватель? Обиватель в ситуації вибору між, вибере лояльність до жорстокої сторони. Бо добра сторона, якщо виграє, простить йому його вибір, а жорстока - точно не простить.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2298642.html.
Tags: бесовщина, коллективное х%№ло, рассея
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments