Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Хто ж відмазує ригоанала-вбивцю Кожару?

Денис Казанский
Тривожно, друзі. Вже тиждень минув з того часу, як в будинку екс-міністра Кожари застрелили екс-директора "Інтера" Сергія Старицького, а винні досі офіційно не названі і не затримані. Жертву тихо поховали, а далі - тиша.

З моїх джерел у МВС мені відомо, що на момент вбивства в будинку окрім жертви знаходилися лише Кожара та його дружина. При цьому колишній міністр був абсолютно п'яний, і первинну версію про те, що Старицький нібито вистрілив сам у себе, озвучила господиня будинку. Досить швидко з'ясувалося, що вона бреше, і самогубства не було. А це означає, що понести кримінальну відповідальність за усе, що трапилося, має не тільки сам Кожара, але і його дружина, яка фактично є співучасницею злочину та вигороджує вбивцю. Здавалося б усе ясно, але... Кожара гуляє на свободі, ніби з його пістолета в його будинку нікого не вбивали.

У МВС кажуть, що триває експертиза, яка має підтвердити, що мало місце саме вбивство. Але ж убитого поховали три дні тому. Значить, з тілом вже були проведені усі необхідні в таких випадках маніпуляції та експертизи. Скільки ж ще потрібно чекати? Хіба злочинців у подібних випадках у нас не затримують на місці злочину і не поміщають у СІЗО? Чим колишній міністр Кожара кращий за звичайного громадянина?

За інформацією Єгор Чечеринда, зараз Кожару намагається ненав'язливо відмазати колишня депутатка від Оппоблоку Тетяна Бахтєєва, з якою недавно тепло спілкувався у Донецькій області Сергій Сивохо. Суть її аргументів така: "Сергія все одно вже не повернеш, давайте не ламати життя Льоні". Маю велику надію, що друзі та родичі покійного на це не поведуться і не допустять нічого подібного.

А, до речі, а де всі ці люди, які кожен день вимагають посадити "вбивцю Стерненко"? Лукаш, Портнов, Ківа, Азаров - ось ці всі борці за законність та справедливість. Ви чули, щоб хтось із них вимагав притягнути до відповідальності Кожару? Я - ні.

Як же ж так? Цілого екс-директора "Інтера" застрелили, а колеги та друзі того, хто стріляв, вдають, що нічого не сталося. Чого ж мовчить Микола Янович? Адже це його колишній підлеглий по п'яні у себе вдома колобродив. Не бажає ніяк це прокоментувати? А Лукаш? Чи не хоче нічого сказати про свого колегу, який мало того, що вчинив тяжкий злочин, так ще й намагався сфальсифікувати докази та обдурити слідство? Ну звичайно ні, це ж соратник і друг. Своїм можна творити будь-яку дичину.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2299807.html.
Tags: аваков, подонки, прдоны, україна, фирташ, хорошковский
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments