Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Морські_загрози_2020 (20)

Andrii Klymenko
#Морські_загрози_2020 (20) - Про це майже не казали, і зараз крім нашої Моніторингової групи та "Морської експертної платформи" кажуть не часто... Бо окуповано не тІльки Кримський пІвострів - РФ вже вважає "своєю" виключну економічну зону в Чорному та Азовському морях, а окупувала де-факто ще більше - майже до Одеси (там, де газові родовища на шельфі)
Bo Ustimenko
СХЕМА ОКУПОВАНОГО МОРЯ
Як було неодноразово зазначено, Росія окупувала не тільки Кримський півострів (площа 27000 км²), а також ще біля 100000 км² українського моря навколо Криму, що практично дорівнює площі 4-ох умовних таких «півостровів»!!!

Росія повністю контролює Азовське море та Керченську протоку.
Разом з морем ми втратили колосальні запаси енергоресурсів на шельфі. Ці вуглеводні дозволили б Україні досягти повної енергетичної незалежності у найближчому майбутньому.
У вересні цього року РФ буде проводити стратегічні військові навчання «Кавказ-2020». В тому числі, планується «зігнати» у Чорне море величезну кількість військових кораблів (біля 100). Саме в цей час можливе вторгнення з моря до Херсону, Миколаєва та Одеси...
На початку 2020 була розроблена стратегія юридичної протидії російській агресії на Чорному та Азовському морях і запропонований механізм встановлення морского кордону з РФ відповідно до норм Конвенції ООН з морського права. Але чи дослухаються можновладці?

Примітка: бордова «пляма» навколо Криму на другій частині картинки - схематичне позначення окупованого українського моря. Хоча, насправді, ситуація навіть ще гірша...Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2301825.html.
Tags: #Морські_загрози_2020, крим, медведчук, подонки, прдоны, піар, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments