Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Фуфломіцини

Захар Мілютін

Виробник популярного зараз в Україні препарату від грипу Таміфлю фармкомпанія Hoffmann-La Roche на початку 2020 отримала позов зі звинуваченнями у введенні в оману державних органів США для отримання 1,5 мільярдів доларів бюджетних коштів.

У позові стверджується, що схема передбачала публікацію оманливих статей, які неправдиво стверджують, що Таміфлю зменшує ускладнення, тяжкість, госпіталізації, смертність та розповсюдження грипу.
Потім компанія використовувала ці статті, щоб агресивно продавати препарат уряду для використання під час пандемії.
Введені в оману федеральний уряд та уряди штатів, згідно позову, витратили близько 1,5 мільярдів доларів на запаси Таміфлю для боротьби з пандемією грипу.

"Як стверджується у скарзі - Таміфлю не робить того, що обіцяв виробник", - заявив адвокат Марк Ланьє з бостонської юридичної фірми Lanier.
"Рош приховував цей факт протягом багатьох років, вибірково цитуючи свої дослідження та приховуючи інші дані про Таміфлю.
Компанія використовувала лобістів, ключових лідерів думок та замовні публікації для просування Таміфлю оманливими обіцянками урядам, наляканим пандемією грипу.."

За науково складовою позову стоїть Доктор Томас Джефферсон, лікар і дослідник, афілійований з поважною глобальною науковою мережею Cochrane Collaboration.
Він досліджує інгібітори нейрамінідази, як Таміфлю, вже більше двох десятиліть.
В ефективності Таміфлю він почав сумніватися у 2009 році і витратив чотири роки, щоб змусити компанію-виробника оприлюднити усі дані клінічних досліджень.

False Claims Act в рамках якого було подано цей позов передбачає можливість відшкодування до трикратного розміру завданої бюджету шкоди.
Це означає, що судовий програш може коштувати фармкорпорації до 4,5 мільярдів доларів збитків.

Деталі тут https://prn.to/2T9cmJ0

=============
Serhiy Dibrov Доказательная медицина говорит, что подтверждений эффективности нет.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/22997224/


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2302132.html.
Tags: здоров'я, медицина, подонки, піар, сша
Subscribe

 • Borys Babin · Час відміряти

  Майже всі правники, що хоч трохи знаються на юридичній демонології, знають про терези як знаряддя засліпленої, але озброєної Феміди. Але небагато з…

 • Перший стиль - це камуфляж-военторг

  Алі Татар-заде колонізатори носили від Індостану до Папуа особливі колонізаторські костюми, в яких вдома виглядали б дивно; дивно, якщо подумати,…

 • Безусловный доход или… дорога в ад

  Evgeniy Tretiakoff Все чаще раздаются голоса о безусловном доходе, который граждане должны получать, ведь это они хозяева недр и прочих природных…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment