Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

До 150-річчя від дня народження академіка Є.О. Патона

5 березня (насправді 4-го) виповнюється 150 років від дня народження видатного вченого, відомого громадського та державного діяча академіка Євгена Оскаровича Патона. Ім'я Євгена Оскаровича Патона золотими літерами вписане в історію вітчизняної науки, а для м. Києва набуло особливого значення і невіддільне від міста, Київського політехнічного інституту, Національної академії наук України, Інституту електрозварювання. Беззмінний керівник кафедри мостів, яку він створив і очолював протягом 25-ти років, проектувальник київських мостів, засновник кафедри електрозварювання, віце-президент Академії наук УРСР, фундатор і керівник першого в світі наукового інституту електрозварювання Євген Оскарович все своє життя присвятив служінню науці, вихованню та підготовці вчених і фахівців у галузі мостобудування та електрозварювання.


Є.О. Патон у робочому кабінеті. Поряд (зліва направо) В.Є. Патон, П.І. Севбо, Б.Є. Патон
---
В ІЕЗ сьогодні відбулось святкове засідання присвячене цій події. В Президії зборів - Президент НАНУ, син Евгена Оскаровича, Борис Євгенович Патон:
Величезна стаття про Є.О. Патона: http://pwi-scientists.com/ukr/paton_e_o_150


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2304624.html.
Tags: история, київ, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments