Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Україна може вийти з Мінського процесу!

Rostyslav Demchuk з Дмитром Разумковим та Юлією Мендель.
Ну, нарешті! Дочекався !!!

Україна може вийти з Мінського процесу!

Володимир Зеленський заявив у інтерв’ю британському виданню The Guardian, що дав президенту РФ Володимиру Путіну рік на завершення війни на Донбасі, інакше Україна вийде з Мінських домовленостей.

За словами Bолодимира Зеленського, українська влада може ще рік працювати над угодою про врегулювання конфлікту, але не довше. (Скільки ж можна тягнути кота за хвоста? - прим. Rostyslav Demchuk).

Коментуючи зустріч з Bолодимиром Путіним у грудні під час саміту “Нормандської четвірки” у Парижі, Зеленський сказав, що та зустріч мала “декілька емоційних аспектів”. Він вважає, що йому вдалося достукатися до російського колеги. “Думаю, він мене почув. У мене було таке відчуття. Сподіваюся, воно не помилкове”, — зазначив український Президент.

На думку Глави держави, сторони повинні гнучко підходити до реалізації Мінських угод про врегулювання конфлікту, які були підписані Україною під тиском! Путін, як сказав Зеленський, неодноразово відмовлявся від його пропозицій з приводу компромісу в реалізації угод.

Президент України наголосив, що рік для досягнення прогресу відраховує з моменту проведення останнього нормандського саміту. Він зазначив, що “не віддасть п’ять років, які йому дав український народ, на реалізацію “Мінська”, і додав, що у нього є “два або три плани”, як діяти, якщо прогрес не буде досягнутий, проте президент України відмовився розголосити їх умови.

Два інші учасники “Нормандської четвірки”, канцлер ФРН Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон, на думку Зеленського, підтримують Україну, але слова Макрона про необхідність відновлювати відносини з Росією в українського Президента викликають велику насторогу.
Два інші учасники “Нормандської четвірки”, канцлер ФРН неможливо грати на двох фронтах одночасно. Адже неможливо грати на двох фронтах одночасно (на російському і українському - прим. Rostyslav Demchuk) .

Джерело: (https://www.theguardian.com/world/2020/mar/06/ukraine-president-volodymyr-zelenskiy-gives-putin-one-year-strike-deal-end-war)


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2306606.html.
Tags: германия, европа, зеленский, луг%андония, піар, україна, франция, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment