Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Спротив незаконній забудові на Макарівській (1)

Чемериська-Латик Наталія‎ до Спротив незаконній забудові на Макарівській
#АрсенАваков, що злочинності у Шевченківському районі немає чи ми чекаємо президента на незаконному будівництві?
Два автобуси поліції та дільничні машини з ранку стоять під вікнами. І це не перший день.
Обсирають і обсцикають наші гаражі і кутки біля дитячих майданчиків, бо біо-туалет не виділили.
#незаконне будівництво на Макарівській
#корупція
#шахраї з Інтергал-буд
#ганьба
Update:Дякую поліції, за час патрулювання (за 10 днів) складено приблизно 15 адмін протоколів про вживання наркотичних речовин по вулиці Академіка Рамоданова та Макарівська, що суттєво полегшило роботу двірникам та комунальникам в прибиранні сміття 😁👍
Від себе додам, що до нас перестали приїжджати маршрутки 499, бо вже було зайнято...

-----
Чемериська-Латик Наталія
#шахраї
#нас позбавляють житла
Вчора небайдужі прислали статтю минулого року, де Інтергал-буд готується до проекту розселення жителів 3 будинків по вулиці Макарівська з ціллю їх зносу і будівництвом нового житлового комплексу. В статті Інтерфакс посилається на слова Анни Лаєвської, комерційного директора Інтергал-буд.
І от в мене питання, панове, якого біса приватна компанія вирішує, що робити з моїм житлом? Ми в Сомалі живемо?
І от той лист від міністерства культури за 06.11.2019, де фігурує дозвіл на технічні умови КП СУППР за 2017 рік, підтверджує, проект не міняли, все під знос по факту, все що розказували нам вчора так звані представники Інтергал-буд про укріплення, брехня. Хто бреше більше, чи комерційний директор в статті чи вчорашні візитери, все говорить про те, що наші будинки під загрозою.
Посилання на статті
https://intergal-bud.com.ua/news/bk-intergal-bud-provela-pres-konferenciyu-shchodo-renovaciji-starogo-zhitla-v-kiyevi
https://interfax.com.ua/news/economic/574434.html=====
Ольга Даненко
Нагадування що було рік тому і що зараз - все те ж саме. Загроза ссуву і нашої загибелі під уламками наших будинків, якщо дозволимо їм розпочати руйнування схилу і вирубку дерев.

Кутняк Святослав
15 лютого 2019 р.
Боротьба за збереження історичного ареалу по вулиці Макарівській триває!

Забудовник Інтеграл-буд не відступає від планів злочинного будівництва.
Тому мешканці будинків на вулиці Макарівська та Ромоданова (колишнє - Пугачова) запросили нас з народним депутатом Юрій Левченко на збори громади.

Нагадаю що майже третій рік ми разом з громадою та іншими свободівцями зупиняємо незаконну забудову! А лише в листопаді 2018 року забудовник ініціював «громадські слухання», на яких розкидувався типовими обіцянками: про дитячі майданчики, ремонт доріг та побудування «підпірної стінки», яка нібито має мінімізувати загрози зсуву інших будинків під час будівництва. (Детальніше : https://www.facebook.com/100002568849123/posts/1890581357704141 ) Тим не менш громада впевнено висловила свою категоричну позицію, а представники Інтеграл-буд обіцяли не розпочинати будь які будівельні роботи. Насправді, вони б і не мали можливості поновити підготовку до будівництва, або завезти техніку, адже місцеві мешканці вирізняються активною небайдужістю та фізично блокують будь-які спроби. І мені разом з ними неодноразово доводилось блокувати техніку та зупиняти вирубку дерев.

За ці декілька місяців ситуація з документацією на будівництво у них не змінилась, адже вони досі не мають обов’язковий дозвіл від Міністерства Культури, не проводили археологічних робіт та багато іншого. Натомість вони переходять на новий етап спроби підкупити мовчання місцевих мешканців. На днях в поштових скриньках та на дошках оголошень з’явилось запрошення на «зустріч» в ТЦ Променада. «Будуть обговорені питання, у тому числі щодо отримання мешканцями ваших будинків квартир у новобудові» - як було зазначено. Тобто місцевим активістам будуть запропоновані так звані «договір-міни», домовленість передати нерухомість. Краще було б подібні хитрощі від забудовників називати «договір-міна», адже рано чи пізно воно вибухне та люди залишаться ошуканими, бо вже було багато схожих інцидентів в Києві останніми роками. Більше того - наявна критична вирогідність, що зсув, який спровокує будівництво висотки, може зруйнувати прилеглі до території будинки і саму новобудову також, бо раніше згідно Генплану Києва на цих схилах мають бути виключно садибні будинкі, не вище за 3 поверхи.

Відповідно домовленості з забудовником ніяк не можуть бути міцними, особливо після того, як вони намагались обійти громаду та розпочати будівництво злочинним шляхом. Чи може бути довіра до них? На нашу думку - ні, але вирішувати має місцева громада.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2307730.html.
Tags: #АрсенАваков, #ганьба, #корупція, #нас, #незаконне, #шахраї, беспредел, київ, кличко, менты, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments