Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Спротив незаконній забудові на Макарівській (4)

Чемериська-Латик Наталія

#незаконне будівництво на Макарівській 3
#беззаконня @державна архітектурно-будівельна інспекція
#наше житло під загрозою руйнування
#Київська Швейцарія - не бетон, зелена зона в історичному ареалі
Збиралася написати про те, що сьогодні перший день з 27 лютого 2020 без Національна поліція України на нашій вулиці. Про сміття, яке залишилося після стоянки їх автобуса.
Ан ні, у нас новий етап. Геодезисти
На питання, хто і звідки спочатку відповіли, що міська архітектура. Коли питаєш, з якого приводу, де дозвіл, показують на ділянку Макарівська 3.
Агов, Міністерство культури України, то в вашому листі дозвіл на шурфування вимагає роботи геодезиста на відстані 500 метрів від вказаної адреси? Далі що, бури по схилу? Археологічні розкопки ескаватором?
Чи в картці благоустрою від Шевченківська Рда був дозвіл для Інтергал-буд не тільки на археологічні дослідження, шурфування, а й будівництво трьох 25 поверхових будинків, на схилах яру, який повільно зсувається вниз і потягне нас?
Я знаю, що є група людей, яким обіцяли житло в обмін на підтримку забудови. В мене до них питання. Люди, ви так впевнені, що не втратите те, що маєте в гонитві за більшими метрами? Коли я чую аргументи типу, сміття не буде, не буде безхатьків, хай краще будують, я питаю вас, а хто довів цю землю до такого стану, хто намагався виселити людей з їх житла, хто вирізав дерева, хто палив гаражі? Чому ви не спиняли заїжжих гастролерів з машинами сміття після вирубки дерев? Чого не було ні одної ініціативи з прибирання чи скарги міській владі з вашої сторони, поки не запахло грошима?
Чи впевнені ви, що одного разу, прикриваючись поліцією до вас не прийдуть забрати те, що є вашим?
Прошу репостПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2309443.html.
Tags: #Київська, #беззаконня, #наше, #незаконне, беспредел, дебилы, київ, кличко, подонки, прдоны, рейдеры
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments