Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Де встановлений законом порядок? Де законні підстави?!!

Serhiy Dibrov ·
Лаятися буду. Брутально.

Читаю статтю 29 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб":
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1645-14/print

"Карантин встановлюється та відміняється Кабінетом Міністрів України.
Питання про встановлення карантину порушує перед Кабінетом Міністрів України центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, за поданням головного державного санітарного лікаря України."

Читаю сьогоднішню Постанову КМУ №211:
https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zapobigannya-poshim110320rennyu-na-teritoriyi-ukrayini-koronavirusu-covid-19

"Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин..."

Яке нахрєн "рішення державної комісії"?
Яке нахрєн "Відповідно до статті 29"?

ДЕ ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗАКОНОМ ПОРЯДОК? ДЕ ЗАКОННІ ПІДСТАВИ?!!

Далі не менш цікаво:

"У рішенні про встановлення карантину зазначаються обставини, що призвели до цього, визначаються межі території карантину, затверджуються необхідні профілактичні, протиепідемічні та інші заходи, їх виконавці та терміни проведення, встановлюються тимчасові обмеження прав фізичних і юридичних осіб та додаткові обов'язки, що покладаються на них. Карантин встановлюється на період, необхідний для ліквідації епідемії чи спалаху особливо небезпечної інфекційної хвороби. На цей період можуть змінюватися режими роботи підприємств, установ, організацій, вноситися інші необхідні зміни щодо умов їх виробничої та іншої діяльності.

До відміни карантину його територію можуть залишити особи, які пред'явили довідку, що дає право на виїзд за межі території карантину.

Організація та контроль за дотриманням встановленого на території карантину правового режиму, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів покладаються на місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування."
===============
Serhiy Dibrov
1 год ·
Вот тут детально и доходчиво расписано, что на самом деле представляет из себя «карантин» в исполнении Кабмина.

Все еще хуже, чем я себе представлял.

И если, например, кто-то сегодня соберется в количестве 201 человек, или 2000, или 20000 — ничего ему не будет. Ни-че-го-шень-ки. И никакая статья 325 Криминального кодекса Украины не поможет.

Супрун позавчора оприлюднила у себе якусь чергову бздуру, де порівняла відновлення СЕС з зомбі-апокаліпсісом.

Я не Супрун і не зомбі. Я не можу жити поза правовим полем. Я не можу всупереч закону три роки бути «в.о.». Я не можу безкарно порушувати закони.

І якщо Супрун може роками плювати на українське законодавство, це ще не означає, що так само може робити, наприклад, кабмін.

Особливо це стає відчутним, коли незаконні рішення починають торкатися фінансових інтересів. В таких випадках протверезення і роззомбування приходить швидко.

На жаль, зараз не та ситуація, щоб я був цьому радий.

================

Из неотложного - нужно еще новое приветствие придумать. Чтобы за руки не здороваться.

Это непростая задача. Нужно быть осторожным, чтобы оно не попадало под запрет нацистской ("зига") и коммунистической ("будь готов!") символики. И было гигиеничнее, чем "два раза ку".


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2310765.html.
Tags: дебилы, здоров'я, зеленский, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment