Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Пасивність містян убиває місто, реанімуй свідомість!

ЧОМУ МОЯ «ХАТА» НЕ З КРАЮ?
Дмитро Перов почувається здивовано разом з Олегом Симорозом та Власом Шмідтом.
(Вчора)
Знову Макарівська і знову «бикування» забудовника. Ось цей імпозантний чоловік назвався власником. Власником чого, правда, я не шарю, судячи зі слів і поведінки - «власником життя».


Спочатку він намагався «порішати» з поліцією, тоді сам дав команду продовжувати встановлювати незаконний паркан і це на очах поліції!! Останні, до слова, намагалися особливо не втручатися.

Тільки після того як чоловік накинувся на Олег Симороз, який перешкоджав неправомірним діям будівельників і з погрозами вибив у мене з рук телефон. Поліція врешті втрутилася і зробила зауваження зухвальцю.

Тотал: заява від мене на перешкоджання журналістській діяльності і зустрічна заява про перешкоджання господарській діяльності, легкі садна...

Але я дійсно радий сьогоднішній акції. Знаєте, мене надихають люди, які мають принципи (Влас Шмідт, Кутняк Святослав і всі мешканці Макарівської). Це класно, коли в тебе є щось більше, ніж розмінна монета, коли в тебе є Цінності! Любов до рідного міста, що вища інших пріоритетів і це круто і це НОРМАЛЬНО!

Ну, на приклад, у вас є дружина чи дівчина, правда ж є?? Ви вкладаєте душу в почуття, хоча іноді вони приносять більше клопоту, аніж радості. Але ж вкладаєте?!. )

Хоча, водночас, є прекрасна альтернатива і ціновий асортимент на будь-який смак, зручно і вигідно, а головне питань зайвих ніколи нема, чи не так?..

А в чому, в біса, різниця між продажним коханням і «продажним» аскетичним життям, коли за мовчазної згоди в цьому місті уже останні років 10 триває адовий п#здєц, коли одних купили, а іншим - байдуже?..

Як казав Кобзар: «Все мовчить, бо благоденствує». Але я от сумніваюсь у профіті такої позиції - «благоденствуєш» допоки на твоєму подвір’ї не втулили Є%добину в овер 50 поверхів і не почнуть згори на тебе плювати, о тоді да - «всі на протест», але всі не підуть, бо керуючись означеним вище правилом - «спасєніє утопающіх дєло рук саміх утопающіх».

Що робити - організовуватися, бо ми утопающі всі, на кораблі під назвою Київ! Завтра напишу ще пост від ГО-шки що й до чого. Меседж такий - нема крайніх, чим можеш тим і допомагай: можеш прийти і підтримати людей - прийди, не можеш - зроби репост, або запропонуй сам, чим зможеш допомогти!

Мене вже люто за#€ав цей треш - наче в Києві сам Київ цікавий зо двом десятків людей. Що цікаво забудовників (ну, от людей власників тих бізнєсов приблизно стільки ж), але люди ведуться на понт, що «від мене нічого не залежить»

Залежить! (інакше в твоєму житті були б лише продажні жінки, порядні - не сприймають безхребетних)
Добре, годі з алегоріями, бо Телесика понесло)

Пасивність містян убиває місто, реанімуй свідомість!!!!
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2313327.html.
Tags: #здєц, дебилы, київ, кличко, коллективное х%№ло, прдоны, рейдеры, реп'яхів яр, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Спесь ещё никого до добра не доводила... или персидская игра "в крысу"...

  Костянтин Машовець Иранские аятоллы могут доиграться до того, что... Турция и Азербайджан... при поддержке "мирового сообщества" и Израиля таки…

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment