Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

какие яйца термически обрабатывать?

Volodymyr Boiko
В Олександрівській лікарні Києва перебуває вже 5 народних депутатів, які заразились на коронавірус, і ця кількість, напевно, зростатиме як не щодня, то щотижня. Причиною епідемії в стінах Верховної Ради стало отримання Томосу Православною церквою України, внаслідок чого молитви простих людей тепер доходять до бога.
...
До речі, якщо захворіють усі народні депутати, то при смертності 3% є сподівання, що звільниться 13 місць. А при смертності 4% - навіть 17. Уявляєте, з якою надією зараз слідкують за новинами про коронавірус "списочники", що не пройшли у Верховну Раду?
===
Анна Павловская Тут подейкують, що до касти обраних клієнтів Жовтневої лікарні приєднався пан Хорошковський. Ото буде халепа, як вони всі перехворіють та отримають імунітет.
================
Serhiy Dibrov
Я только спросить! (для подъема настроения)
Увидел я давеча минздравовскую листовку "Как защитить себя от коронавируса COVID-19"
Хочу уточнить один момент.
Если я хочу защититься от коронавируса COVID-19, то какие яйца я должен термически обрабатывать: яйца панголинов, яйца летучих мышей, или свои?
---
Eugene Peskin Этот бред продолжает ретранслироваться из методички ВООЗ, составленной по лживым ранним показания китайцев, что это зооноз.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2320532.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, вибори, дебилы, здоров'я, зеленский, карантин, подонки, прдоны
Subscribe

Buy for 60 tokens
А ведь я вас об этом предупреждал. (фото: Яндекс Картинки) Смена власти в США случайным образом совпала с самым счастливым днем для миллиона рядовых американцев. Совпадение? Очень многие граждане проснулись сегодня с улыбкой на лице, поскольку для них этот день стал в несколько раз…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment