Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Рано чи пізно ця флуктуація спрацює. Ґрети на них немає!

Алі Татар-заде
сьомий рік над нашим окупованим Кримом літають цілі ескадріллі московитських літаків. Якось йшли ми своєю компанією, було це чудової весни, ми на природі у лісі, і от над нами з інтервалом в 10 хвилин (я навмисно дивився годинника) пролетіло не менше 30 красавців, всі однаковим маршрутом. Всі навколо свої, почали лаятись. Один я стояв посміхався, дивлячись їм у хвіст.
Ну, мене свої ж і питають, чого це я задоволений.
-- Кожен раз, - кажу, - як бачу їхні льоти, уявляю скільки людей в Криму одночасно бачать і подумки кажуть: "Щоб ти навернувся".
-- І що це дасть?
-- Не знаю, що це дасть, але насправді це гигантська флуктуація. Ніде в світі населення, бачучи літака, не бажає йому гепнутись. Хіба 1-2 маньяка на всю країну. А в нас сотні, а може й тисячі думок, висловлених майже одночасно. Рано чи пізно ця флуктуація спрацює.
От пригадав сьогодні, як дізнався що вчора вночі у відкритому морі поблизу Феодосії "ісчез с радаров" Сухой-27
=========
Алі Татар-заде слід ще зрозуміти, ЯК вони літають. Ти одразу відчуваєш себе окупованим, ким би ти не був - тому що так літають тільки над завойованою, фактично ворожою територією. Низько, гучно, над населеними пунктами, над школами і лікарнями, з порушенням усіх правил та норм польотів.
========
Andrii Klymenko
Спочатку Су-27 шукали в районі 1, тепер шукають в районі 2
---
Olga Olgita От де екологічна катастрофа! Ми в Чорне море води Дніпра посилаємо, а вони металобрухт. Ґрети на них немає!Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2321921.html.
Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, подонки, піар, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments