Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

поточне

Sergey Naumovich
Появились подпольные парикмахерские.
2020, что ты делаешь? Остановись!
===
Igor Lutsenko
Щойно стало відомо, що Віктора Трепака, заступника Генерального прокурора, було усунуто від кураторства процесуального керівництва найрезонанснішими справами - зокрема, Майданівськими і справою про напад на Катерину Гандзюк.
Нагадаю, що останнім часом у цих провадженнях були помітні успіхи. Зокрема, у справі про загибель Юрія Вербицького і викрадення мене було затримано двох (!) підозрюваних. У справі Гандзюк було екстрадовано дуже важливого фігуранта Левіна.
У зв'язку з цим хочеться почути пояснення, в чому мотивація передачі цих справ у відання іншого заступника Генпрокурора.
---
Volodymyr Boiko Трепак подав заяву про звільнення з органів прокуратури "за власним бажанням". Це правильно - в службі безпеки екс-народного депутата Константіновського він заробить більше, ніж на продажу прокурорських посад. До речі, слідом за Трепаком органи прокуратури покине і його протеже - заступник прокурора Полтавської області Олег Васильович Грицак, синок Васі-їбанька
---
Ярослав Вішталюк Чим же солодка сімейна парочка тепер буде заробляти на життя? Невже голодуватимуть?


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2322650.html.
Tags: зеленский, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments