Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Свинарня

Volodymyr Boiko
Подивився я відеосюжети, оприлюднені Андрієм Богданом… перепрошую, народним депутатом Гео Лерусом – ну, там, де брат Андрія Єрмака торгує посадами. Впізнаю руку – НСРД відносно Дениса Єрмака у серпні-жовтні 2019 року за вказівкою тодішнього керівника Офісу Президента Андрія Богдана проводили ті ж самі люди, що й підсовували гроші заступнику міністра Юрію Гримчаку та судді Подільського райсуду Тетяні Войтенко. Ось що я писав про автора цього відео 3 вересня 2019 року:

***
Вітаю Олександра Петровича Білоуса з призначенням на посаду першого заступника начальника Головного управління СБУ в м.Києві та Київській області.

Білоус широко відомий у вузьких колах як соратник олігарха-втікача Сергія Курченка, для якого він опікувався конвертаційними центрами. Нині Білоус співпрацює з колишнім керівником «Брокбізнесбанку» Олександром Динником, недавно знятим з розшуку.

За останній місяць Олександр Петрович кілька разів ставав героєм моїх пасквілів – починаючи з того вечора 6 серпня 2019 року, коли керівник Офісу Президента Андрій Богдан, забудовник Андрій Вавриш і генеральний директор телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко привели його потайки від лейтенанта Баканова до Арбітра Нації з проханням швиденько призначити начальником ГУ СБУ в м.Києві та Київській області. Але швиденько не вийшло – на ранок лейтенант Баканов довідався про цей візит, прочитавши на моїй фейсбук-сторінці, що Богдан з Вавришем інтригують у нього за спиною. І тому домігся від Зеленського видання указу про призначення начальником ГУ СБУ в м.Києві та Київській області начальника Департаменту охорони державної таємниці та ліцензування Сергія Болдира, від якого все однаково не було ніякого толку в Центральному управлінні.

Але Богдан з Вавришем не заспокоїлись і Білоус став першим заступником Болдира, оскільки взяв перед Зеленським соцзобов’язання впродовж 4 місяців загнати Кличка за 101-й кілометр. При цьому Баканов вже й не пручався, а лише махав гривою, бо призначення Руслана Рябошапки генеральним прокурором добило його остаточно.

https://t.me/volodymyrboyko
=============
Volodymyr Boiko
Бачу тільки один вихід з ситуації, що склалась – наступним керівником Офісу Президента призначити Сергія Сивоха.
Volodymyr Boiko Євген Аґапов Юзика не можна призначати в Офіс Президента - бо там на вході треба проходити через рамку металошукача, а він не пролазить


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2324535.html.
Tags: бойко, зеленский, кличко, менты, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments