Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

З прокурорського

Volodymyr Boiko
Нарешті закінчились першоквітневі жарти і я мушу зізнатись, що єдиним серйозним моїм вчорашнім дописом була, хіба, інформація про майбутнє призначення заступником генерального прокурора буковинського контрабандиста Ігоря Васильовича Мустеци (https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2539385979611518).

Втім, користуючись нагодою, хочу звернутись до начальника Генеральної інспекції Офісу генерального прокурора Сергія Лисаченка: Сергію Леонідовичу, а як там Ваші успіхи на теренах боротьби зі мною? Ви вже завершили пошук тих людей, які мені «зливають» безумні накази та розпорядження Ірини Валентинівни? Бо пішов третій день, як генеральна прокурорша дала Вам завдання (https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2538232126393570) знайти та знешкодити мої джерела в ОГП, а Ви миші не ловите. Я, мабуть, напишу Ірині Валентинівні на Вас скаргу.
=====
31 березня о 12:38 ·
Нарешті Ірина Валентинівна знайшла роботу відповідно до свого інтелектуального рівня. За вказівкою генерального прокурора Генеральна інспекція 31 березня 2020 року розпочала розслідування обставин потрапляння до мене листа Венедіктової щодо примусового збору коштів на добровільну боротьбу з коронавірусом (https://www.facebook.com/volodymyr.boiko1965/posts/2537537293129720). З самого ранку співробітники Геніспекції телефонують керівникам структурних підрозділів Офісу генерального прокурора й намагаються шляхом опитування з’ясувати, яка ж це паскуда передала мені лист Ірини Валентинівни.

Користуючись нагодою, передаю палкий привіт новому начальнику Генеральної інспекції Сергію Леонідовичу Лисаченку, який вже тиждень як протирає штани на новій посаді. За діяльністю Сергія Леонідовича я уважно слідкую ще з тих часів, коли він нужденно трудився слідчим Центрально-міської прокуратури Кривого Рогу, і багато чого можу розповісти про його витівки в прокуратурі Дніпропетровської області та прокуратурі Києва. Так тримати, Сергію Леонідовичу! Зробимо їх разом!


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2327412.html.
Tags: бойко, дебилы, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments