Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Дебили, б..

Igor Lutsenko разом з Serhiy Dibrov та 3 іншими особами.
З домашніми тваринами у парках і прибережних зонах гуляти можна, з дітьми – ні. З дітьми, вочевидь доведеться йти на вулиці і площі міста - де ймовірність зустріти коронавірус, на думку Шмигаля і колег, менше, ніж у лісопарковій зоні?

На фото – скріншот з вебкамери парку в Тайвані, це станом на зараз. Діти і люди гуляють на дитячих майданчиках, майже усі без масок. Попри безпосередню географічну і ділову близькість до Китаю, кількість виявлених випадків інфікування в Тайвані в рази менше, ніж в Україні, смертей за весь період всього 5, а драконівських карантинних заходів немає.

На другому скріншоті – вебкамера з якогось японського парку, там теж гуляють, фоткають і бігають, але зараз вітряно дуже, тому так мало людей.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2327575.html.
Tags: дебилы, здоров'я, карантин, київ, кличко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment