Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Уряд КНР ймовірно позбувся тіла «нульової пацієнтки», зараженої коронавірусом, - розслідуванняАртур Харитонов почувається broken
Відомий блогер Метью Тай, який відомий своєю правдивою документалістикою про стан речей у КНР, провів власне розслідування щодо появи коронавірусу та «нульового пацієнта». Вся інформація знаходиться у відкритих джерелах, проте ускладняється тим, що є написаною китайською, а тому не може буде з легкістю досліджена західними журналістами. Посилання на англомовний youtube-блог та китайські веб-сайти будуть традиційно у коментарях.
Отже, по-порядку.
18 листопада 2019 року Уряд КНР надав вказівку Уханській вірусологічній лабораторії (тій самій, що навпроти ринку) розпочати дослідження щодо вивчення кажанів у контексті коронавірусів. Мета – порівняти організми людини та тварини у цьому контексті, а також дослідити вплив коронавірусу на механіку польоту кажанів та їхнє довголіття. Для цього були необхідні нові дослідники.
Примітка: довголіття є ідеєю-фікс китайської традиційної медицини, і донині багато китайців, у тому числі компартійці, шукають секрет вічної молодості - у чужих організмах, звісно.
24 грудня 2019 року Лабораторія публікує новину про пошук нових дослідників для негайного вивчення нового небезпечного коронавірусу, який має здатність набагато швидше передаватися між кажанами та людьми. Пропонувалася велика зарплата, однак вимагалася висока фаховість.
Очолювала дослідження 55-річна вірусологиня Ші Чженлі зі світовим ім’ям, вона має величезну кількість відзнак та докторський ступінь. Її ім’я донині фігурує у багатьох конспірологічних статтях, а серед науковців вона відома як «леді-кажан» - через жагу до всього кажанячого (у науковому сенсі). Саме вона описала механізм передачі коронавірусів від кажанів до людини, і двома роками раніше вишукувала кажанів у глибоких печерах на Півдні Китаю. 2018 року вона опрацювала зразки крові 218 селян поблизу печер і дізналася, що як мінімум 6 осіб було інфіковано ще недослідженим коронавірусом. Наступні два роки вона присвятила вивченню отриманих даних у Уханській лабораторії, і дійшла до моменту, коли у листопаді 2019 року їй знадобилося більше дослідників.
З цього моменту починається драма, після якої «Нетфлікс» йде курити айкос.
Хуан Ян Лі – це ім’я вспливає в ході розслідування. Вона працювала в одній лабораторії з «леді-кажан» і в якийсь момент вона зникає безвісти. Багато хто вірить, що саме Ян Лі була «нульовою пацієнткою» і вже є померлою, незважаючи на гучні заяви уряду про те, що вона жива та ніколи не була заражена коронавірусом. Її фотографії зникають з мережі, а в розділі про дослідників (де є всі фотографії та короткі біографії) – вичищається все, окрім імені. Уряд навіть був вимушений запостити новину, що все це «брудні плітки» і дівчина жива, однак не навів жодного пруфу. Її понині шукає величезна кількість китайський інтернет-користувачів, проте вже наразі найбільш вірогідною версією є те, що дівчина просто кремована. При цьому, через секретність її зараження, працівники крематорію також були ймовірно інфікованими – і понесли хворобу у місто.
На користь версії про смерть дівчини працює факт того, що Компартія ненавидить будь-які провокативні плітки. Якби дівчина була дійсно живою, інформація про це була б у державних ЗМІ як відповідь «провокаторам». Усе що ми маємо – коротку замітку про те, що дівчина – жива та щаслива.
Сяо Ботао – ще одне ім’я, яке з’являється у ході розслідування. Він, найбільш вірогідно, був одним з тих, хто хотів розказати світові правду, проте був вимушений приховувати її за науковою формалізацією. Про цього дослідника я вже писав. Зокрема, він публікує документ, у якому йдеться про те, що у Лабораторії знаходилася велика кількість кажанів з різних частин Китаю, і що один з науковців отримав поранення від кажана, заразившись невідомою хворобою і пішовши на карантин. Він також стверджує, що вірус точно почався з цієї Лабораторії і поширився на ринок, який був у 200-300 метрах. Також вчений наголосив, що це не той вірус, який передається у природі природним шляхом, тобто його треба було спеціально привезти раз ом з кажанами у неприродне для них середовище і призвести до зараження людини.
Автор розслідування зазначає, що вся інформація не є конспірологією – кожен факт можна знайти у наведених китайських та наукових офіційних джерелах. Особисто я підтверджую його слова, адже понад 2 години займався вишукуванням інформації та перекладом з китайської.
А що ж там «леді-кажан»? У своєму WeChat аккаунті вона поклялася, що не має жодного відношення до поширення коронавірусу, і зараз офіційно працює у китайській «групі порятунку світу від COVID-19».


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2328309.html.
Tags: здоров'я, карантин, китай, конспирология, левые, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments