Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Обстановка в Офісі Президента зараз нагадує пожежу в будинку розпусти

Volodymyr Boiko
Обстановка в Офісі Президента зараз нагадує пожежу в будинку розпусти. Андрій Єрмак перебуває в напівшоковому стані й гадає, чи існують записи розмов не тільки брата, але і його самого. Тож хочемо заспокоїти Андрія Борисовича – такі записи є, його розмови були задокументовані в ході проведення НСРД правнуками Дзержинського й, напевно, невдовзі будуть оприлюднені. Як і відеозапис, де Єрмак-молодший бере гроші.
Що ж стосується президента, то він намагається зрозуміти, за яке саме призначення, санкціоноване Зеленським, Єрмак взяв гроші й чи не пішла частина цих грошей на обладнання персонального спортзалу та неофіційного офісу в будинку, де проживає глава держави. Тож хочемо заспокоїти також і Володимира Олександровича – частина грошей пішла саме на це.
Більш того, вже відомо, що кошти, які пішли на ремонт в домі президента, заплатив Володимир Купчак – точніше, заплатив за те, щоби його призначили президентом ДП «НАЕК «Енергоатом». Ось заява Зеленського, який зажадав призначити Купчака керівником «Енергоатому» на другий день після зустрічі Єрмака з Купчаком і передачею грошей останнім:
https://glavcom.ua/country/politics/zelenskij-vimagaje-zvilniti-nedashkovskogo-stalo-vidomo-prizvishche-jmovirnogo-novogo-prezidenta-energoatoma-630346.html
Але згодом з’ясувалось, що Купчак не має необхідного стажу й тепер, аби не повертати гроші, Єрмак пропонує Зеленському призначити Купчака віце-прем’єром. Це – мудре рішення, яке свідчить про те, що на вулиці Банковій засідають справжні державотворці.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2328802.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments