Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Даешь блок-посты, комендантский час и поквартирные проверки соблюдения масочного режима!

Serhiy Dibrov
Вполне резонная версия.
Больше людей взаперти - больше восприимчивых к болезни.
Больше восприимчивых - больше ограничений.
Больше ограничений - больше паники.
Больше паники - больше бюджетных денег на борьбу с эпидемией.
Больше бюджетных денег - больше доходов семейного бизнеса.
Даешь блок-посты, комендантский час и поквартирные проверки соблюдения масочного режима!

Мізки без МОЗу
2 год · Публічно
В українській медичній спільноті давно вже зафіксували дивну тенденцію: кожний наступний міністр має IQ нижчий, ніж попередник. Схоже, ця тенденція не зупиняється, і певні варіації спостерігаються хіба що в частині міністерської активності.
В ситуації з новопризначеним Максимом Степановим, схоже, ми дійшли до межі, коли кількісні зміни в рівні IQ вже остаточно переходять в якісні.
Ілля Ємець, попередник Степанова, за місяць на посаді встиг прославитися хіба що знаменитим повідомленням до українців про те, що “помруть усі пенсіонери”.
Молодий та гіперактивний Степанов з першого дня на посаді почав діяти ще більш рішуче. На засіданні Кабміну він запропонував ввести ще сильніші обмеження карантину. Вони не лише необгрунтовані і ненаукові, але й тягнуть на кримінал: принаймні на перевищення повноважень, а в гіршому випадку — на узурпацію влади.
Епідеміологи та вчені в усьому світі досі вивчають механізми передачі нового коронавірусу. Наразі немає жодного зафіксованого факту передачі COVID-19 на відкритому просторі - на вулицях, в парках, скверах, на узбережжі. Досі незрозуміло, чи були випадки зараження в магазинах. Вказівок щодо носіння масок під час перебування в усіх публічних місцях нема навіть в Японії, Гонконзі, Південній Кореї. Маски показані лише в лікарнях і під час догляду за за хворими. В цілому, 85% випадків інфікування в Китаї відбулися вдома, в родинах.
Але навіщо нам наука, якщо у Степанова, який колись вчився у медичному, вже є готовий власний план припинення циркуляції вірусу: всім сидіти вдома, всім носити маски, не відвідувати зон відпочинку, не бачити сонця і свіжого повітря. За новими його ідеями, сонце та свіже повітря нам будут видавати по картках — схоже, що не більше десяти хвилин на день в одни руки.
Безпечними для українців визнали хіба що відвідування ломбардів (без обмежень) та продуктових ринків (з обмеженнями).
І це при тому, що обмеження прав громадян, в тому числі свободи пересування, свободи зібрань, свободи віросповідання, і навіть введення карантину - можуть бути введені лише в умовах надзвичайного стану. Який вводить не МОЗ, не Кабмін, а Президент, з подальшим підтвердженням Верховною Радою.
Залишається питання: навіщо Степанов це робіть? Через власне невігластво, чи, може, в нього є певні інтереси в роздмухуванні істерії, та триманні людей по домівках якомога довгий час?
Цілком можливо. “Карантин” - це не лише заборони громадянам, але й гроші. Величезні гроші. Нагадаємо: загалом на боротьбу з коронавірусом в Україні планують виділити до ста мільярдів гривен. І навіть якщо відпиляти від цього шматку лише один відсоток, можна одразу стати мільярдером.
І ось тут в нагодні може стати родинний бізнес. 30 березня, саме в день призначення Максима Степанова на посаду, його жінка Наталя зареєструвала новий бізнес: ТОВ “Бестздрав”. Співпадіння? Не думаю.
Але немає жодних сумнівів: чим більше буде паніки, тим більше буде виділено грошей. Не буде паніки - не буде грошей. Якщо це зрозуміти, все стає на свої місця.
----
Serhiy Dibrov
21 год · Публічно
Вирусные пневмонии могут вызывать самые разные вирусы.
Среди наиболее распространенных причин пневмоний называют вирусы гриппа А и В, кори, парагриппа; возбудитель ветрянки, цитомегаловирус и другие герпесвирусы; полио, Коксаки и прочие энтеровирусы.
Сейчас к этому списку добавился вирус 2019-nCoV.
Для предотвращения распространения некоторых из этих вирусов рекомендуют ношение масок в общественных местах. Это относится к гриппу, парагриппу, ветрянке.
Против остальных никакого смысла в ношении масок нет. Эффективность либо абсолютно абсолютно нулевая (в случае ЦМВ, герпеса), либо близка к нулевой (в случае Коксаки и полиовирусов). Они распространяются по другому.
Почему-то сейчас начали бороться с COVID-19 так, как привыкли бороться с гриппом. Почему? Непонятно. И на чем основаны эти заявления "если все будут носить маски, то никто не заболеет" - я не знаю.
Подтвержденных случаев передачи вируса 2019-nCoV вне закрытых пространств я найти не могу.
Помогите, пожалуйста.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2329113.html.
Tags: dibrov_s.livejournal.com, беспредел, дебилы, здоров'я, зеленский, карантин, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment