Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Звернення до дебілів.

Vladimir Dubrovskiy
Шановні панове міністри!
Наскільки я бачу, вас цього разу підбирали саме за менеджерськими якостями. ОК, припустимо. Отже, маємо уряд ефективних менеджерів, які точно мають знати про принцип Парето: 20% зусиль приносять 80% результату. Відповідно до цього, у кожній проблемі треба шукати "вузькі місця", на яких і треба зосереджувати зусилля. Перепрошую, що змушений розповідати елементарні речі, але я геть не бачу навіть слідів такого підходу до проблеми боротьби з коронавірусом.
Отже, якщо ви такі круті ефективні менеджери, чи не слабо вам організувати:
1. Повну обсервацію хворих на КОВІД - з доставкою усього необхідного до дверей (але без контакту) за рахунок держави? А то вони, а також ті, хто з ними спільно проживає, отже напевне є носіями вірусу, зараз змушені не просто виходити з дому, а ще й заходити принаймні до продовольчих магазинів та аптек. А туди потім заходять літні люди, і це є найочевидніший спосіб передачі зарази.
2. Можливість літнім людям взагалі не виходити - знову-таки, через доставку до дверей, але без контакту, усього необхідного. Бо заборони нічого не варті, коли немає іншого шляху придбати харчі, ліки та інші необхідні у побуті речі, як виходити до аптек та магазинів, де перед тим побували хворі, а може і зараз перебувають (див. попередній пункт). Це замість безглуздої роздачі "вовиної тисячі".
3. Забезпечити контроль за дотриманням соціальної дистанції не у парках, де цієї проблеми немає, а на зупинках громадського транспорту, які виступають розсадником хвороби. А більшу частину такого транспорту перевести в режим "розвозок" для підприємств, що продовжують роботу відповідно до їхніх заявок. При цьому скоординувати час початку та закінчення робочого дня таким чином, аби зменшити пікові навантаження
4. Забезпечити гігієну при доставці пенсій
5. Забезпечити масове тестування, стовідсоткове - для тих, хто прибуває в Україну, та обсервацію не у готелі на Майдані, чий власник вирішив підзаробити на невільниках, а у належним чином обладнаних недорогих місцях поза містом. І не влаштовувати істерик, що "або так, або ніяк".
UPD 5а. Oleg Getman Надати фінансування Інституту молекулярної біології і налагодити випуск тестів у значних кількостях, забезпечити ними потреби України і налагодити поставки на експорт. Зробити ліцензію на них загальнодоступною вже на наступному тижні та допомогти бізнесу також налагодити масове виробництво - для країни та на експорт.
6. Провести роз'яснювальну кампанію щодо укріплення імунітету, забезпечити відповідні медпрепарати у належній кількості - хворих від цього менше, мабуть, не стане, але менше з них потребуватимуть медичної допомоги
Так, це складніше, ніж видати указ з заборонами та пустити ментів збирати данину за їх порушення. Але забороняти, мавпуючи якийсь "світовій досвід" (не факт, що вдалий, і розроблений для геть інших умов) будь-який лох може, для цього жодних умінь та знань не треба, розуму теж. А слабо почати боротися по-справжньому, не заборонами, а розумом?
Прошу доповнювати у коментах, буду вносити розумні за НАШИХ умов заходи до цього переліку.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2330618.html.
Tags: аваков, дебилы, дубровский, зеленский, карантин, медицина, менты, піар, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments