Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

доля прем'єр міністра Великобританії Бориса Джонсона зараз знаходиться в руках В. Путіна

Максим Каммерер
Всім POHUY...
Але версія, вперше в світі озвучена мною, щодо бойового вірусу the Russian plague, вже набирає своїх прихильників і загал вказує перстами на винуватця пандемії - старого диявола путіна...
Я не великий кіберспецаліст, але якщо апарат штучного дихання має підключення до файваю, то доля прем'єр міністра Великобританії Бориса Джонсона зараз знаходиться в руках В. Путіна, більш відомого як хуйло...
29 червня 2017 року ABCnews :
Минулого місяця всесвітня кібератака зловмисником під назвою WannaCry (М : ГРУ) порушила роботу 65 лікарень у Сполученому Королівстві та зачепила не лише комп’ютери, а й холодильники для зберігання ліків, вакцин, іструментів тощо та МРТ-машини. Минулого січня Голлівудська пресвітеріанська лікарня в Лос-Анджелесі виплатила 17 000 доларів після того, як хакери взяли під контроль її комп’ютери.
У популярному телешоу «Родина» показано сцену, де зімітували злам кардіостимулятор президента, а фахівці кажуть, що загроза дуже реальна. Настільки, що колишній віце-президент Дік Чейні раптово виявив у передачі "60 хвилин" на CBS у 2013 році, що у нього раптово вимкнувся бездротовий зв’язок на пейсмейкері.
Для боротьби з цією проблемою лікарі, експерти з безпеки та державні службовці нещодавно зійшлися в медичній школі університету Арізони у Феніксі, щоб стати свідком першого в історії імітованого хакінгу лікарні.
Захід був організований педіатром доктором Джеффом Таллі та доктором Крістіаном Дамєфом, лікарем екстреної медицини, обидва випускники медичної школи Арізонського університету і обидва є хакерами самоучками.
Дамеф сказав, що є деякі, кого вони називають "білими хакерами "...
"Коли вони знаходять вразливості в системах, вони усувають їх, вони розмовляють з виробниками пристроїв, спілкуються з компаніями програмного забезпечення та виправляють їх, бо вони знають, що там є погані хакери, і якщо люди цього не роблять, то це вільний простір для злих хакерів », - сказав він.
Тюллі сказала, що "все, що підключено", незалежно від того, має він з'єднання Wi-Fi чи ні, може бути вразливим для злому, і багато медичних пристроїв, таких як кардіостимулятори та вентилятори (!!!!!!!),
мають підключення до Інтернету для контролю за їхньою роботою в он лайн режимі .
"Емулятори кардіостимуляторів можуть з'єднуватися з пристроєм вдома, який відстежує ритми серця і здатний надсилати цю інформацію лікарям", - сказала Туллі. "Ці речі корисні для пацієнтів, і ми не хочемо, щоб люди відверталися від обіцянок, які мають подібні технології".
Для їх демонстрації Туллі і Дамєф влаштували масовий кібер-шок в симуляційному центрі медичного училища, використовуючи трьох піддослідних пацієнтів, без лікарів, які брали участь у симуляції, не знаючи, що має відбутися. Одному пацієнта імітували передозування кальцієвих каналів від зламаного прикроватного інфузійного насоса, у другого кардіостимулятор внаслідок втручання виявив несправність, а в іншого інсуліновий насос доставив несанкціоновану дозу - все це продемонстрували дослідники безпеки та лікарі, що імітували ці пристрої, якими маніпулюють.
Незважаючи на хаки, лікарі, які брали участь у симуляції, змогли врятувати всіх піддослідних пацієнтів.
Доктор Марі Мо, дослідник з безпеки з Норвегії, спостерігав за демонстрацією. Вона та її дослідники команди придумали, як зламати кардіостимулятор. Моуз сказав, що сцена "Кардіостимулятора" у експерименті - не така вже й надумана ".
Вона сказала, що купує кардіостимулятори на eBay, щоб вона та її команда могли практикувати їх хакерство. У самої Мо є кардіостимулятор, тому така загроза для неї дуже реальна.
"Причиною цього я є доведення того, що безпека недостатньо реалізована", - сказала вона.
Біллі Ріос, хакер у Сан-Франциско, розбирає та зломлює різні медичні пристрої, такі як кардіостимулятори та інсулінові насоси, використовуючи підключення до Інтернету та розроблені ним програми. Він продемонстрував, як може бути зламаний інфузійний насос біля ліжка, який має з'єднання Wi-Fi.
"Ці насоси мають брандмауер, який є, але вимкнути його справді просто", - сказав Ріос. "Після того, як брандмауер вимкнений, ми збираємось підключитися до насоса і надіслати йому команди ... якби це було підключено до пацієнта, воно перекине всі препарати пацієнту".
Як тільки хакер підключений до мережі насоса, сказав Ріос, це можна керувати дистанційно.
"Ви можете бути на відстані 1000 миль, поки ви підключені до мережі, можете бути в Starbucks, або в готелі, або ви можете бути в іншій країні", - сказав він. "Це майже так, як якщо у насоса є своє життя".
Експерт з питань кібербезпеки Джош Корман, який нещодавно працював в конгресній групі Міністерства охорони здоров'я та людських служб для розслідування систем охорони здоров'я, заявив, що ці системи легко зламати, оскільки часто комп'ютери працюють "на дуже старих, непідтримуваних системах".
"Такі системи, як Windows XP та старіші ... Вони навіть не отримують патчів більше", - сказав він.
Ще одне питання, за яким Корман зазначив, що "лікарні, як правило, не інвестують у кваліфікованого [кібер] персоналу безпеки". Він та його команда проводили щорічне розслідування і заявляли, що "приблизно у 85 відсотків або більше лікарень не має жодної кваліфікованої служби охорони".
"Коли медичний пристрій, як очікується, буде жити на місцях протягом 30 років, очікується, що базові компоненти програмного забезпечення живуть лише два роки до 10 років, тому там є велика невідповідність, яку нам доведеться виправити і примирити", - сказав експерт з безпеки Беу Вудс , яка працювала з командою Кормана.
Американська асоціація просунутих медичних технологій AdvaMed (Асоціація просунутих медичних технологій) повідомила "Nightline" частково в заяві: "Основним пріоритетом галузі промисловості медичних технологій є безпека пацієнтів, і виробники медичних виробів серйозно ставляться до необхідності постійно оцінювати безпеку їх пристроїв у світі, де ризики, незалежно від того, наскільки віддалені, змінюються ».
FDA, яка регулює медичні засоби, розповіла "Nightline" у своїй заяві частково: "Загрози кібербезпеки постійно розвиваються, і FDA старанно працює над вирішенням проблем кібербезпеки медичних пристроїв на всіх етапах життєвого циклу продукту".
Наразі невідомі випадки незаконних хакерів, що маніпулюють чиїм кардіостимулятором чи будь-яким іншим медичним приладом у реальній обстановці, але Таллі та Дамєф хочуть продовжувати працювати з лікарями, щоб дати їм знати про ці ризики.
"Ми прийшли до середньої школи, щоб стати лікарями, але до цього ми були хакерами", - сказала Туллі. "Я думаю, що наші батьки просто щасливі, що ми не в тюрмі".


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2333201.html.
Tags: конспирология, рассея, сша, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments