Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Одержимість Гейтса вакцинами, здається, підживлюється месіанським переконанням

Захар Мілютін
На фото Біл Гейтс на фоні герба ВОЗ поряд з її колишньою директрисою мадам Чен.
Яка до речі, хоч у звичках до шикарного життя за чужий рахунок мало у чому поступалась нашій Богатирьовій, зате порівняно з чинним головою цієї контори паном Тедросом виглядає ледь не ангеликом.
Далі мій переклад свіжого тексту найвідомішого екологічного юриста США та голови громадської організації Children's Health Defense (Захист здоров'я дітей) Robert F. Kennedy, Jr про негативний вплив на ВОЗ її найбільшого спонсора:
"Вакцини, для Білла Гейтса, є стратегічною філантропією, яка годує його численні бізнеси, пов’язані із вакцинами (включаючи амбіції Microsoft контролювати глобальне підприємство з "вакцинних паспортів") та надає йому диктаторський контроль над глобальною політикою охорони здоров’я - зброєю корпоративного неоімперіалізму.
Одержимість Гейтса вакцинами, здається, підживлюється месіанським переконанням, що він призначений врятувати світ технологіями та богоподібною готовністю експериментувати з життям менших людей.
Обіцяючи викорінити поліомієліт з 1,2 мільярдів доларів, Гейтс взяв під контроль Національну консультативну раду Індії (NAB) та зробив обов'язковими 50 вакцин проти поліомієліту (до 5 кожній дитині до 5 років).
Індійські лікарі звинувачують кампанію Гейтса в руйнівній епідемії вакцинного штаму поліомієліту, яка паралізувала 496 000 дітей між 2000 та 2017 роками.
У 2017 році уряд Індії скасував схему вакцинації Гейтса та вигнав Гейтса та його посіпак з Національної консультативної ради.
Розповсюдженість поліо паралічів швидко впала.
У 2017 році Всесвітня організація здоров’я неохоче визнала, що глобальний вибух поліомієліту є переважно вакцинним штамом, що означає, його походження від вакцинної програми Гейтса.
Найжахливіші епідемії Конго, Філіппін та Афганістану пов'язані з вакцинами Гейтса. До 2018 року ¾ з усіх випадків поліомієліту були від вакцин Гейтса.
У 2014 році Фонд Гейтса профінансував тести експериментальних вакцин проти ВПЛ, розроблені GSK та Merck, на 23 тисячах молодих дівчат у віддалених провінціях Індії.
Приблизно 1200 отримали важкі побічні ефекти, включно з аутоімунними захворюваннями та розладами фертильності.
Семеро загинуло.
Індійські урядові розслідування виявили, що фінансовані Гейтсом дослідники вчинили серйозні етичні порушення: тиск на вразливих сільських дівчат для участі у випробовуваннях, булінг їх батьків, фальсифікація форм згоди та відмова в наданні медичної допомоги постраждалим дівчатам.
Зараз ця справа знаходиться у Верховному суді країни.
У 2010 році Фонд Гейтса фінансував випробування експериментальної вакцини проти малярії GSK, вбивши 151 немовлят у Африці та спричинивши серйозні пошкодження, включаючи параліч, напади та фебрильні судоми у 1048 з 5049 дітей.
Під час кампанії Gates 2002 MenAfriVac в Африці у південній Сахарі оперативники Гейтса насильно вакцинували тисячі африканських дітей проти менінгіту.
Від 50 до 500 дітей отримали параліч.
Південноафриканські газети скаржилися: "Ми морські свинки для виробників наркотиків".
Старший економіст Нельсона Мандели, професор Патрік Бонд, описує філантропію Гейтса як "безжальну" і "аморальну".
У 2010 році Гейтс виділив ВОЗ 10 мільярдів доларів, обіцяючи зменшити чисельність населення частково за рахунок нових вакцин.
Через місяць Гейтс сказав на Ted Talk, що нові вакцини "можуть зменшити кількість населення".
У 2014 році Асоціація католицьких лікарів Кенії звинуватила ВООЗ у хімічній стерилізації мільйонів кенійських жінок через фальшиву кампанію вакцинації проти правця.
Незалежні лабораторії знайшли формулу стерильності у кожній протестованій вакцині. Після відмови від звинувачень ВОЗ врешті решт визнала, що розробляє вакцини для стерильності вже більше десяти років.
Аналогічні звинувачення надійшли з Танзанії, Нікарагуа, Мексики та Філіппін.
Дослідження 2017 року (Morgensen et.Al.2017) показало, що популярна в ВОЗ вакцина АКДП вбиває більше африканців, ніж хвороби, яким вона нібито запобігає.
Щеплені дівчата страждали від смертності в 10 разів вищої за невакцинованих дітей.
Гейтс і ВОЗ відмовилися згадувати про смертельну вакцину, до якої ВОЗ щорічно примушує мільйони африканських дітей.
Захисники громадського здоров’я по всьому світу звинувачують Гейтса в тому, що він виключив з порядку денного ВОЗ проекти, які доведено стримують інфекційні захворювання; чиста вода, гігієна, харчування та економічний розвиток.
Він, за їх словами, спрямував ресурси агенції на обслуговування свій особистого фетишу, - що гарне здоров'я походить зі шприца.
Окрім використання своєї філантропії для контролю ВОЗ, UNICEF, GAVI та PATH, Гейтс фінансує приватні фармацевтичні компанії, які виготовляють вакцини, та масову мережу фронт-груп фармаіндустії, які транслюють оманливу пропаганду, розробляють шахрайські дослідження, проводять спостереження та психологічні операції проти тих, хто вагається щодо вакцинації. Вплив та гроші Гейтса використовуються, щоб змусити мовчати незгодних та примусити до згоди.
В своїх останніх безперервних виступах на фарм-медіа Гейтс виглядає радісним, що криза Ковід-19 дасть йому можливість застосувати свої програми вакцинації проти третього світу на американських дітях".


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2338376.html.
Tags: діти, здоров'я, мировое правительство, подонки, щеплення
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments