Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Класифікація ВООЗ свинячого грипу як пандемії допомогла заробити фармі 18 мільярдів доларів


Захар Мілютін
Мудрість, що історія постійно повторюється і для розуміння сьогодення треба вчитись на минулих помилках, давно заїздили.
Але користуються мало.
За посиланням дуже довге та детальне розслідування авторитетного німецького видання SPIEGEL про те, як декаду тому фарміндустрія за допомогою ЗМІ та малокомпетентних і часто корумпованих бюрократів роздмухувала попередню глобальну "пандемію" так званого свинячого грипу.
https://bit.ly/3cht5Rf
Особисто мене в цій статті приємно здивувало те, що в роздмухуванні цього божевілля автори публікації визнали й провину власного видання, яке тоді підхопило й істерію та паніку в німецькі маси.
Англофонам дуже раджу прочитати повністю.
Для недружніх з англійською переклав початок і деякі цікаві моменти:
«Свинячий грип тримав світ у напрузі майже рік. Була проведена масштабна кампанія вакцинації, щоб припинити очікувану пандемію. Але, як виявилося, це був відносно нешкідливий штам вірусу грипу.
Як і чому світ мав таку надмірну реакцію?"
"Інфекція мексиканського хлопчика була легкою, як і переважна більшість мільйонів випадків, що мали місце в усьому світі в найближчі місяці.
Новий вірус, мабуть, привернув би набагато менше уваги, якби не сучасна молекулярна медицина, з її генетичними аналізами, тестами на антитіла та референтними лабораторіями..
..світ помітив, багато в чому завдяки високотехнологічній медицині та вакцинній галузі. Від еболи до SARS ти пташиного грипу епідеміологи, засоби масової інформації, лікарі та фармацевтичне лобі систематично налаштовували світ на похмурі катастрофічні сценарії та небезпеку нових, загрозливих інфекційних захворювань.
"Дослідники понад 130 лабораторій у 102 країнах постійно шукають нових збудників грипу.
Кар'єри та установи, а також багато грошей, залежать від результатів їх роботи.
"Іноді виникає відчуття, що існує ціла галузь, яка майже чекає виникнення пандемії", - каже експерт з грипу Том Джефферсон з міжнародної некомерційної організації з охорони здоров'я під назвою Cochrane Collaboration. "І достатньо одному з цих вірусів мутувати, щоб машина почала гудіти.
І ось машину завели.
Дослідники взялися за роботу над вивченням молекулярної структури вірусу. Фармацевтична промисловість почала розробляти вакцини. Урядові установи викладали плани катастроф.
Було лише одне, що всі ігнорували: Новий збудник був насправді відносно нешкідливим."
"ЗМІ також виконали свою роль у розпалюванні страхів. Наприклад, SPIEGEL свого часу неспинно писав про пташиний грип. Тепер же він присвятив обкладинку новому "глобальний вірус", історію, наповнену занепокоєнням, що патоген свинячого грипу міг через мутацію стати жахливим вірусом."
Фармацевтична індустрія була особливо вмілою у підтримуванні цього бачення.
Виробники засобів проти грипу та вакцини навіть профінансували групу вчених, присвячених виключно цьому питанню: Європейську наукову робочу групу з грипу, яка регулярно проводила конференції та наради експертів. Лобістську групу очолював Альберт Остерхаус з Медичного центру Еразма в Роттердамі, який також був одним з найвпливовіших радників ВООЗ щодо вакцин проти грипу.
Разом з Остергаузом Йоханнесу Леверу було запропоновано надати Генеральному директорові Чану рекомендації щодо вакцинації проти свиного грипу. Тодішній президент Інституту Пола Ерліха (PEI), який спеціалізується на вакцинах, зараз переконаний, що на нього та його колег-експертів, мабуть, занадто сильно вплинули сценарії жахів, що крутяться навколо пташиного грипу. "Ми очікували справжньої пандемії, і ми думали, що це має статися. Не було нікого, хто запропонував би переосмислити наш підхід".
"В середині травня, приблизно за три тижні до того, як свинячий грип був оголошений пандемією, 30 штатних представників фармацевтичних компаній зустрілися з генеральним директором ВООЗ Чаном та генеральним секретарем Організації Об'єднаних Націй Бан Кі Муном у штаб-квартирі ВООЗ. Офіційною причиною зустрічі було обговорення шляхів забезпечення забезпеченості країнами, що розвиваються, проти пандемічної вакцини. Але в цей час галузь вакцини зацікавила головним чином одне питання: рішення про оголошення 6 фази.
На цьому рішенні все висіло. На кону ставилося не менше, ніж можливість продати вакцину проти грипу величезним часткам населення усього світу.
Етап 6 діяв як перемикач, який дозволив би дзвонам на касах промисловості дзвонити, без ризику.
Тому, що багато контрактів на вакцину проти пандемії вже підписано.
Наприклад, Німеччина підписала угоду з британською фірмою GlaxoSmithKline (GSK) у 2007 році на придбання вакцини проти пандемії - як тільки буде оголошено 6 етап.
Ця угода може пояснити, чому професор Рой Андерсон, один з ключових наукових радників британського уряду, 1 травня оголосив пандемію свинячого грипу. Про що він "забув" сказати - що GSK виплачував йому щорічну зарплату в розмірі понад 130 000 євро (177 000 доларів) .
Тим часом спалахнула дискусія щодо того, чи вибрала Німеччина неправильну вакцину - Пандемікс. Він містив новий тип агента, призначений для підвищення його ефективності, відомий як ад'ювант, який ніколи не зазнавав масштабних випробувань на людях у зв'язку з антигеном свинячого грипу. Чи мільйони людей мали отримати вакцину, яка майже не була випробувана?
"Це масштабний експеримент над німецьким народом!" попередив Вольфганг Бекер-Брюзер, видавець медичного журналу Arznei-Telegramm.
Теоретично, каже колишній президент PEI Левер, у Німеччині можна було б схвалити вакцину проти свинячого грипу, що не містить ад'ювантів. Але договори на Pandemrix були підписані в 2007 році, і вони набули чинності автоматично, коли ВООЗ вирішила оголосити 6-й етап. Німеччина була зв'язаною контрактами.
Незадоволені у міністерстві охорони здоров'я зазначали, що замовлені 50 мільйонів вакцин вже коштували державам півмільярда євро. Чи справді потрібно було замовити більше, запитали вони?
Але вони відчули тиск з усіх боків. З одного боку, ЗМІ розпалювали побоювання вірусу. Зокрема, німецька таблоїдна газета Bild майже щодня друкувала нові казки про жах. З іншого боку, фармацевтичні компанії посилювали тиск і постійно встановлювали нові ультиматуми.
9 жовтня 2009: Вольф-Дітер Людвіг, онколог та голова Комісії з лікарських засобів Німецької медичної асоціації, каже: "Влада охорони здоров'я потрапила в пастку фармацевтичних компаній, які, очевидно, використовували уявну загрозу щоб заробити гроші ».
"21 жовтня 2009.: Заголовок газети BILD, надрукований токсично жовтим кольором, попереджає: "Професор свинячого грипу боїться 35 000 мертвих у Німеччині!" Ім’я професора - Адольф Віндорфер, і під натиском він визнає, що отримав виплати від галузі, включаючи GSK та Novartis. Поруч із заголовком BILD розміщено оголошення Німецької асоціації фармацевтичних компаній."
"26 січня 2010: член німецького парламенту Вольфганг Водарг повідомляє Європейській раді у Страсбурзі, що "мільйони людей у ​​всьому світі були вакциновані без поважних причин".
За словами Водарга, класифікація ВООЗ свинячого грипу як пандемії допомогла заробити фармацевтичним компаніям 18 мільярдів доларів додаткових доходів.
Щорічні продажі лише Tamiflu підскочили на 435 відсотків, до 2,2 мільярда євро."
"5 березня 2010: німецькі регіони пропонують 10 мільйонів надлишкових доз вакцини проти свинячого грипу Пандемікс продати в Пакистан."


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2339910.html.
Tags: германия, история, карантин, мировое правительство, подонки, щеплення
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments