Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Артур Харитонов. Сповідь кажанки

Артур Харитонов
Сповідь кажанки: вірусологиня Ші Чженлі, відома у наукових колах як «леді-кажан», заявила про репресії з боку комуністичного уряду КНР, - а в цей час медіа викривають політичні ігри вірусологів
Деякий час тому я опублікував переклад приватного розслідування, проведеного відомим блогером, щодо зникнення тіла «нульової пацієнтки», урядових дослідженнях кажанів з метою винайдення «пігулки омолодження» для компартійців та ролі Ші Чженлі, більш відомої як леді-кажен, у цих небезпечних експериментах. Сьогодні ряд світових медіа підтвердив факт участі вірусологині у «дослідженнях» та наводить нові деталі, зокрема – про політичні ігри вірусологів.
Журналіст Гао Ю, визволений після блокади 76-денної блокади Уханю цього тижня, розповів, що Ші Чженлі повідомила йому протягом цього часу, що її команда завершила ген-секвенування (спрощено: аналіз структури) ще 2 січня 2020 року, проте уряд змусив їх замовкнути. Цю інформацію опублікувало Daily Mail.
Видання провело власне розслідування, та дізналося з власних джерел, що того самого дня, 2 січня, директорка Уханського інституту вірусології, Ванг Яній (на фото), надіслала електронні листи до персоналу закладу та топ-посадовців з вимогою приховувати інформацію на всіх рівнях. Зокрема, вона була однією з тих, хто активно відслідковував поширення правди у соціальних медіа.
Нагадаю, що з відкритих китайськомовних джерел відомо, що «леді-кажан» очолювала дослідження коронавірусів у інституті Уханю як мінімум протягом останніх 3 років, і незадовго до появи COVID-19, оголосила не тільки про набір нових учених для провадження небезпечних експериментів з вірусами, але, трохи пізніше – наприкінці грудня, про встановлення нового штаму вірусу, що здатен передаватися між людьми.
Інший цікавий факт стосується самої Ванг Яній, 40-річної імунологині та лідерки Уханського осередку однієї з 8 партій, дозволених Компартією. Йдеться про «Китайську партію прагнення до справедливості» - сателіту КПК, яка, разом з іншими аналогами, виконує функцію китайської ЛДПР, тобто робить і озвучує те, що КПК не готова сказати. При цьому, офіційний сайт Інституту вірусології активно підтримував партійний розвиток директорки повідомленнями на сайті. Її другий чоловік – компартієць і також вірусолог, Шу Хонбін, має близькі контакти з екс-віце-президентом Китайської академії наук, Цзян Мянхеном, який, - увага-увага, є сином екс-голови КНР – Цзян Цземіня (1993-2003 року). Зараз Цзян-молодший очолює Шанхайський політех та знаходиться у т.з. «Шанхайській групі», яка є опозиційною до Сі Цзіньпіна у межах КПК.
У той час, доки бразильські журналісти шукають зв'язок між «Шанхайською групою» та появою коронавіруса, ми знаємо точно, що Ванг Яній виконувала вказівки зверху, приховуючи інформацію від жителів КНР і всього світу. Однак, варто взяти до уваги той факт, що через 8 днів після відкриття «леді-кажан» геному вірусу, група вірусологів з Шанхаю виклала у відкритий доступ дослідження щодо генетичної структури COVID-19 – і вже через два дні після цього їхня лабораторія була закрита на «соціальне виправлення».
А що ж «леді-кажан»? Після викриття її ролі у дослідженнях вірусу, вона намагається відбілитися в очах світової громадськості, перекладаючи провину на уряд. За час спалаху топ-вірусологиня встигла не тільки опублікувати частину інформації у журналі Nature про свої дослідження, але й дати скайп-конференцію, у якій зазначила, що її команда вже 14 січня надала КПК повний звід про ризики та масштаби поширення COVID-19 – за 6 днів до офіційного повідомлення про спалах урядом Китаю. При цьому, уряд проігнорував її настанови.
Лянчао Хан, китайський дисидент, пояснює це тим, що КПК була повністю сфокусована на щорічному з’їзді та прийдешніх китайських святах. Він зазначає: «Вони думали, що все під контролем, а президент Сі Цзіньпін поставив вимогу – не підривати свято Китайського нового року».
Медіа зазначають, що якби інформація від «леді-кажан» була вчасно передана світові, спалах міг би залишитися тільки на рівні Уханю.
При цьому, сама дослідниця стверджує, що шокована фактом поширення коронавірусу в Ухані, адже природною зоною спалаху мали бути південні провінції, звідки вірусологиня привезла кажанів у лабораторію. Закликаючи «закрити смердючі роти» всім, хто називав її «матір’ю диявола», у WeChat, дослідниця назвала коронавірус карою за те, що китайці так і не навчилися їсти цивілізовану їжу.
Однак, за інформацією Daily Mail, останні дослідження щодо перших уханських випадків стверджують, що близько половини хворих не мали контакту з ринком і харчувалися цивілізовано.
Наразі ми можемо зрозуміти, що «леді-кажан» не розкриває всю правду, побоюючись арешту. Складаючи всю наявну інформацію, можна прийти до висновку, що вірус не був спеціально розроблений у лабораторії, проте через недбалість та політичні ігри він швидко поширився спочатку Китаєм, а потім усім світом.
Посилання на першу статтю про «леді-кажан: https://www.facebook.com/100000950192649/posts/3658820244159613/?d=nПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2340448.html.
Tags: здоров'я, карантин, китай, левые, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments