Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

За данними радіаційного моніторингу, суттєвих відхилень від звичайних показників немає


Igor Lutsenko
Ну все, приїхали. Як повідомляє Ілля Кротенко, горить Рудий ліс, найбрудніша лісова ділянка Зони відчуження. Це територія повної загибелі хвойних порід внаслідок радіаційного забруднення.
Тиждень нас годували брехнею про те, що пожежі в Чорнобильській зоні контрольовані. Українці, зашугані коронавірусом, не звертають увагу на те, що держава повністю провалила боротьбу з вогнем у Зоні відчуження, ще й вводила в оману своїх громадян щодо реального стану речей.
А між тим, у Зоні не має бути ніяких випадкових паліїв. Все, що там відбувається - тотальна відповідальність держчиновників, уряду. Ох, для кого я це говорю.
===
Ілля Кротенко
Не дивлячись на пожежу в Рудому лісі, за данними радіаційного моніторингу, суттєвих відхилень від звичайних показників немає.
================
Igor Lutsenko
Між тим «головний санітарний лікар» Віктор Ляшко в інтерв’ю ЛБ.ЮА відкрито визнав, що заборона прогулянок у парках і прибережних зонах – не медичний захід, а психологічний. Тобто свідоме нагнітання паніки та істерії урядом, щоб примусити людей сидіти вдома.
Але навіщо нам паніка та істерія? Чи вони допомагають? Навпаки, шкодять!
Приміром, я бачу людей, котрі їздять у машині наодинці у респіраторах, ходять по пустих вулицях наодинці у респіраторах тощо. По суті, це – знищення цих засобів захисту даремно, без будь-якої користі для того, хто їх носить. І при цьому ми маємо дефіцит захисту у лікарів, у нас лікарів хворіє на китайський вірус 15% від усіх.
Це – провал «психологів» з уряду, котрі мусили б навпаки, розказувати, як і де слід використовувати респіратори та маски, заспокоювати людей та давати їм чіткі правила, як жити і підтримувати своє здоров’я під час «карантину».
Я вже не кажу про те, що ні одна тварина з владних структур не зупинила представників РПЦ, котрі організовують масове порушення санітарно-гігієнічних настанов своєю паствою по усій країні, що уже привело до численних заражень.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2341273.html.
Tags: дебилы, карантин, радиоактивность, україна, чернобыль
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • інформаційна гігієна 21 рік тому

  Алі Татар-заде інформаційна гігієна 21 рік тому. 2000 рік. Передача Radio France internationale — RFI називається "За и против". Але протилежних…

 • ... йшов восьмий рік війни з Росією.

  Diana Makarova Поїхали якось два дембеля по гриби. Ну, слово за слово, рулять по лісовій дорозі, ну, трохи заблукали, там повернули, тут…

 • Diana Makarova · СКОТНИЙ ДВІР

  14 вересня о 23:31 Отара. Це називається - отара. Це коли багато овець, але попереду обов'язково - що, думаєте, баран? А от і ні. Баран ідіот, він…

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments