Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

А між тим навколо «записів Єрмака» точиться неабияка підкилимна боротьба

Volodymyr Boiko
А, між тим, навколо «записів Єрмака» точиться неабияка підкилимна боротьба. Президент Зеленський дав Андрію Єрмаку строк, щоби той довів свою невинуватість за допомогою генерального прокурора Ірини Венедіктової та першого заступника директора ДБР Олександра Бабікова. Оскільки обидва високі достойники отримують доплату «в конверті» в Офісі Президента (з нелегального фонду, яким розпоряджається перший заступник керівника ОПУ Сергій Трофімов і який наповнюється за рахунок контрабанди та махінацій з податком на додану вартість), то жодних проблем не виникло – ДБР направило «записи Єрмака» на експертизу в Київський науково-дослідний інститут судових експертиз, директор якого Олександр Рувін найближчим часом надасть висновок, що усе це «хвальшивка», записи містять монтаж, склейки й т.п.
У той же час директор НАБУ Артем Ситник, який за допомогою цих «записів» вирішив шантажувати Зеленського, щоби залишитись при посаді, направив їх на експертизу в Харківський науково-дослідний інститут судових експертиз ім. М.Бокаріуса, директор якого, Олександр Клюєв, надасть протилежний висновок – що записи не містять ознак монтажу, склейок і т.п. Першим буде аналізуватись епізод, де Денис Єрмак телефонує своєму брату Андрію й у присутності двох агентів СБУ розповідає, що Володимир Купчак (народний депутат 7-го скликання, соратник Арсенія Яценюка) готовий передати гроші за призначення президентом НАЕК «Енергоатом».
Цей сюжет становить для Ситника особливу цінність, оскільки зразу після зустрічі Купчака з Єрмаком-молодшим Володимир Зеленський 4 жовтня 2019 року став вимагати від Кабінету Міністрів негайно звільнити президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та призначити Купчака на його місце. Але ця кадрова пертурбація не відбулась, оскільки Купчак не має належного стажу роботи, і тому, щоби не повертати гроші, Єрмак-старший запропонував Зеленському призначити Купчака віце-президентом «Енергоатому». Тож в Артема Сергійовича є всі підстави сподіватись, що після ознайомлення з висновком експертизи Зеленський стане більш поступливим і викине з голови дурну думку звільнити з посади директора НАБУ людину, яка була визнана судом корупціонером.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2343005.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты, прдоны, сша, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments