Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Volodymyr Boiko про затримання генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова

Volodymyr Boiko
Мене з усіх боків просять прокоментувати затримання співробітниками СБУ генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, якого правнуки Дзержинського підозрюють у державній зраді та вчиненні терористичних актів на завдання ФСБ. Ну, що вам, друзі, сказати… Судячи з того, що замовне вбивство (Шайтанову інкримінується підготовка замаху на якогось Адама Осмаєва, який, начебто, поцупив гроші з чеченського «общака») СБУ кваліфікує як теракт, у відомстві лейтенанта Баканова вже просто криза жанру.
З цього приводу хочу зазначити, що генерал-майор Служби безпеки України може бути затриманий лише в одному випадку – якщо він не доніс грошей голові СБУ. Що ж стосується російської агентури, то якщо людина вчасно заносить гроші Баканову та Єрмаку, вона не тільки продовжуватиме служити в СБУ, але може навіть отримати статус представника України в Мінській тристоронній контактній групі – як генерал-майор СБУ Геннадій Кузнецов (https://naspravdi.today/2020/03/31/ordenonosnyy-sobachnyk/), якого два рази виганяли з СБУ за вчинення корупційних правопорушень, який був засуджений вироком Печерського райсуду та впійманий на розкраданні грошового забезпечення особового складу. І який тепер разом з Єрмаком складає списки на обмін полонених, беручи від 30 до 80 тис. доларів (принаймні, стільки платили ув'язнені на непідконтрольній території, щоби Кузнецов включив їх у список у грудні 2019 року).
Також не можу обійти увагою заяву лейтенанта Баканова, мовляв: «Ми провели складну, тривалу, багаторівневу спецоперацію. Це – надважливе викриття Служби безпеки». Очевидно, тов. лейтенант не в курсі, що, наприклад у листопаді 2014 року СБУ затримала аж цілого начальника Департаменту контррозвідки СБУ і також генерал-майора Володимира Біка. У жовтні 2017 Біка випустили під домашній арешт, але вироку досі немає і є великі сумніви, чи буде взагалі. Принаймні, частина обвинувачень знята ще в 2016 році.
Відносно ж «надважливого викриття Служби безпеки», то і тут лейтенант Баканов помиляється. Як відомо, надважливим викриттям СБУ стала справа щодо Надії Савченко та Володимира Рубана, які рік провели в СІЗО. От тільки тепер СБУ не може пояснити, за що саме. Не менше звитяги правнуки Дзержинського проявили й при розкритті «замаху на вбивство» російського журналіста Бабченка та ще півсотні його українських колег, більшість з яких сприйняла звістку про це з гомеричним реготом.
І що саме прикметне – автор усіх цих «надважливих викриттів» Олексій Петров, колишній начальник Департаменту контррозвідки СБУ, який зараз очолює Управління СБУ в Кіровоградській області, не тільки не опинився в тюремній камері, а буде 16 квітня 2020 року призначений президентом Зеленським головою Закарпатської обласної державної адміністрації. Це мудре рішення попри те, що Петров своєю кар'єрою повністю зобов'язаний Шайтанову, в якого Олексій Геннадійович був заступником у 6-му управлінні ЦСО «А», що неофіційно називалось «Шайтанбатом» (до речі, начальником ЦСО «А» на той час був «Собачник» Кузнецов). Бо під Петровим наразі «Укрспирт», а тепер ще й буде своя ділянка державного кордону.
Що ж стосується Шайтанова, то нехай посидить у СІЗО й подумає над своєю поведінкою. Може, нарешті, зрозуміє, чому Петрову можна доїти «Укрспирт», а Кузнецову – розкрадати грошове забезпечення офіцерів АТЦ при СБУ. Бо як колись відповідав помічник президента Російської Федерації Лівшиць на запитання, чому влада переслідує деяких олігархів: «Треба ділитись».


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2344181.html.
Tags: ато, бойко, коллективное х%№ло, менты, рассея, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments