Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Правоохоронні новини від Volodymyr Boiko

Люди брешуть, що публікацію Указу Президента про призначення колишнього начальника Департаменту контррозвідки СБУ Олексія Петрова головою Закарпатської ОДА в останній момент зупинив лейтенант Баканов – у зв’язку із затриманням 14 квітня 2020 року генерал-майора СБУ Валерія Шайтанова, підозрюваного в роботі на ФСБ. Тепер контррозвідка перевіряє ще 12 офіцерів СБУ з числа найближчого кола Шайтанова – зокрема Петрова. Один з «шайтанят» 15 квітня був затриманий після обшуку, у ході якого знайшли зброю.
Я от тільки одного не розумію, якщо лейтенант Баканов такий крутий, що викриває власних генералів, то чому він досі не розібрався, хто записував розмови колишнього прем’єр-міністра Гончарука та брата Єрмака? І що він буде розповідати Зеленському, якщо найближчим часом будуть оприлюднені ще й розмови Шмигаля?
===
Ужос! Сайт «Мукачево.нет» повідомляє, що президент Зеленський в останній момент передумав призначати головою Закарпатської обласної державної адміністрації генерал-майора СБУ Олексія Петрова. А хто ж тепер буде наповнювати доходами від контрабанди «президентський фонд»? І що робити з тією благодійною пожертвою, яку Петров зробив на користь Офісу Президента за призначення на посаду? – Невже доведеться повертати?
===
У генерального прокурора, якби б на його місці перебувала розумна людина, мала б виникнути підозра, а чи не замовив «справу Полковниченка» Антон Геращенко – заступник всемогутнього міністра внутрішніх справ, якого Полковниченко ледь не відправив у СІЗО в червні 2011 році? Йдеться про державну зраду, яку УСБУ в Харківській області інкримінувало Антону Юрійовичу та його найближчим сподвижникам – за фабулою справи вони заробляли тим, що продавали представникам китайської розвідки секретні розробки з архівів харківських науково-дослідних установ. Помічники Геращенка, Сергій Чичотка та Олексій Рудь, були відправлені за ґрати й тривалий час провели в катівнях злочинного режиму, сам Антон Юрійович пережив кілька страшних років і зміг звільнити своїх соратників і закрити кримінальне провадження вже після Революції Гідності – і то не з першого разу.
---
Більше - https://naspravdi.today/2020/04/15/khulihan-u-heneral-s-kykh-pohonakh/


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2345031.html.
Tags: бойко, зеленский, менты, порошенко, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment