Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Китайське комуняцьке х%№ло офіційно вилизує рассійське


Артур Харитонов
Офіційний вісник ЦК Компартії Китаю визнав Крим російським та заявив про «повернення Криму» до російської держави
Китайське видання «Женьмінь жибао» опублікувало проросійську статтю «У відповідь на загрозу НАТО Росія розмістить нові фрегати у Чорному морі», у якій пропагується ідея приналежності українського Криму та його вод до Росії.
«Велике значення для Росії має оптимізація структури та розбудова інфраструктури Чорноморського флоту та забезпечення контролю над Чорним морем і Кримом. Розміщення фрегатів проекту 22350 ще більше посилить реальну силу Чорноморського флоту Росії», - пишуть у офіційному віснику КНР, у розділі «мілітарі».
Найцікавіше те, що «Женьмінь жибао» посилається на сайт, що належить Міністерству оборони КНР. Оригінальна стаття написана військовим експертом Ланем Шуньчженем у красномовному підрозділі «Відповідаючи на загрозу НАТО» вісника Народно-визвольної армії КНР.
«Росія посилили свою воєнну присутність у Чорноморському регіоні, а також розвернула у Криму та Південному воєнному окрузі зенітно-ракетний комплекс С-400 «Триумф», систему ПВО «Панцирь-С», протикоребальні ракети «Бастион», винищувачі Су-27М та Су-30СМ, радіолокалізаційні станції раннього попередження про ракетний напад «Днепр» і інші види найновітнішого озброєння та техніки», - зазначається на сайті Міноборони КНР.
При цьому Україна, приналежність Криму до України або згадка про «анексію» чи «окупацію» жодного разу не наводиться.
Необхідно зазначити, що автор статті фігурує в іншій публікації, присвяченій вже Україні. У ній він критикує Порошенка у розв’язані конфлікту між Україною та Росією, що пошкодило відносини України та КНР через близькість Пекіна до Москви. При цьому, він стверджує, що новий президент Зеленський відкриває нові можливості через «толерантність» до Росії.
Окрім цього, китайський «експерт» наводить сенсаційний список китайських інвестицій у ряд стратегічних сфер. Вони стосуються інвестицій у важку промисловість у Луганську, 2011 рік (які, найбільш вірогідно, продовжуються), у стратегічні порти у Одесі, будівництво метрополітену в Києві, будівництва енергомереж тощо. Найбільш неясним залишається повідомлення про інвестування у газовидобуток у Криму.
Автор не приховує, що очікує на «загладжування конфлікту» між Україною та Росією, та розраховує на прямі інвестиції КНР у військово-оборонний комплекс (!) України якнайшвидше.
На сайті ««Женьмінь жибао» опублікована й інша провокативна стаття, яка також ретранслює вісник китайської армії, присвячену успіхам Росії у веденні гібридної війни проти України. Стаття брехлива та маніпулятивна, однак вона зображує позицію офіційних органів Китаю – для китайського споживача.
При цьому, знову жодної згадки про незаконні дії та анексію Криму, жодного засудження, лиш констатація факту про те, що йшла війна між Росією та НАТО (!).
«Під час інциденту в Криму 2014 року, відправляючи війська у Крим, Росія всебічно використовувала різні засоби психологічної війни, а також силу думки громадськості та «правові війська», і окрім цього – готовність застосовування ядерної зброї для стримування Заходу та запобігання його участі у тих подіях. Путін повідомив зовнішньому світу, що Росія готова застосувати ядерну зброю. 4 березня, коли протистояння з НАТО стало більш напруженим, Росія використала балістичні ракети… аби Захід не вчиняв необдумано. Сміливі та несподівані дії Росії унеможливили НАТО вжити заходів для відсічі, залишивши Заходу лиш «тикати» санкціями», - йдеться у китайській статті, повторюся, у державній пресі.
Окрім цього, у статті йдеться про те, що Міноборони України на час анексії знаходилося під повним контролем російських спецслужб, і завдяки цьому Росія успішно проникла у Крим.
І наостанок. У статті використовуються дуже специфічні ієрогліфи, незнання яких може поставити читача у складне становище. Саме тому я звернувся до наших гонконгських колег, які читають мандарином як ми читаємо російською. Мені пояснили – у статті використовується вираз «повернення Криму до Росії», тобто означає, що Крим завжди належав росіянам, був історичною російською землею, і саме повертався. «Крим наш», короче.
Публікація цього лайна на урядових сайтах – дипломатичний скандал. Однак, ми знаємо: Міністерство закордонних справ не відреагує.
Сподіваюся на те, що українці поширять правду та дадуть відсіч китайським друзям Кремля. Бо це вже не іграшки.
Нагадаю, що КНР не проголосувала за резолюцію ООН щодо визнання Криму невід’ємною частиною України, а також систематично голосує проти резолюцій щодо порушень прав людини у анексованому Росією Криму.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2346443.html.
Tags: китай, крим, левые, подонки, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments