Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

маркування та відстеження людей може сподобатися його урядовим друзям у тоталітарному Китаї

Захар Мілютін
Переклав ще один (позавчорашній) допис Роберта Кеннеді про ще один напрямок діяльність головного приватного спонсора ВОЗ:
"Журналіст з New York Times запитав мене вчора щодо "теорії змови" про те, що #BillGates розробляє ін'єкційний чіп для зберігання записів про вакцини.
Ось факти:
Білл та Мелінда #GatesFoundation інвестували понад 21 мільйон доларів на вдосконалення "технології мікроголки", якою вводять під шкіру запис про вакцинацію, видимий з інфрачервоним світлом, який можна прочитати за допомогою "мінімально адаптованої технології смартфонів".
Ця технологія дозволить чиновникам охорони здоров'я сканувати громадян США, щоб виявити їх вакцинний статус.
Дослідження, що фінансується Фондом Білла та Мелінди #Gates і опубліковане в грудні 2019 року вченими MIT, Інституту хімії Китайської академії наук та Лабораторією інтелектуальних підприємств, яка теж фінансується Гейтсами, в Беллю, штат Вашингтон, описує, як "інфрачервоні квантові точки" будуть імплантовані під шкіру разом з вакциною для кодування інформації для «децентралізованого зберігання даних та біочутливості». Технологія Гейтса використовує тату-подібний механізм для введення невидимих ​​наночастинок підшкірно. Зараз дослідники Гейтса випробовують імплант з вакциною проти вірусу COVID-19.
Профінансований Гейтсом звіт хвалився тим, що система чіпів дозволить здійснювати перевірку вакцинного статусу "від дому до дому" державними правоохоронними командами з "мінімальною підготовкою", а також "відкриє нові шляхи для децентралізованого зберігання даних та біочутливості".
Документ #MIT має назву «Біосумісні квантові крапкові інфрачервоні точки, що доставляються на шкіру мікроголоковиими патчами для запису вакцинації».
Гейтс почав фінансувати імплантаційні мікросхеми для відстеження та відповідні біотехнології у 2011 році за допомогою гранту TransDerm Inc.
Gates в даний час робить багато інвестицій для розробки різних версій, включаючи гранти Vaxxas Pty Ltd, Micron Biomedical Inc, Georgia Institute of Technology, та Vaxess Technologies Inc.
Я закликаю вас зв’язатися з Біллом Гейтсом в соціальних мережах.
Акуратно поясніть, що маркування та відстеження людей може сподобатися його урядовим друзям у тоталітарному Китаї, але ця діяльність не відповідає американським цінностям та традиціям."
Оригінал тут: https://www.instagram.com/p/B_DwcZKF6yf/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loadingПост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2348919.html.
Tags: #billgates, #gates, #gatesfoundation, #mit, левые, мировое правительство, подонки, сша, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment