Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

всім, хто скаржиться на засилля російської пропаганди в особистому просторі

Алі Татар-заде
всім, хто скаржиться на засилля російської пропаганди в особистому просторі, та на неможливість цього уникнути - я наведу вам в приклад, за неймінням інших кандидатур, самого себе.
99% російських мемів я дізнаюся від вас, моя люба френдстрічка. І це при тому, люба стрічко, що я тебе дбайливо і наполегливо чищу, як власні органи.
Я, оточений російським телевізором, російськими окупантами, росіянцями в реалі, російською цензурою навіть в інтернеті, - я змушений від вас дізнаватись про якихось "половцов і печенегов", як і кожну нову цитату путлера, про нові російські серіали (сьогодні прислали згадку про "Зулейху", а я ні сном ні духом).
Як я це роблю? Використовую техніку за її прямим призначенням. Радіо - для музики або "ворожих голосів". Новості не слухаю і не дивлюся, окрім важливої потреби, яка буває приблизно раз на сезон. Телек у мене для фільмів, які я знаю наперед (скласти програму на тиждень - приблизно 20 хвилин тиркання тв-гидом, на виході 3-4 кіно на тиждень, як правило, США та ЄС). Рекламу я не сприймаю, не чую, не дивлюся і не запам'ятовую, хоча раз на рік звертаю увагу, якщо там дійсно щось неординарне.
Що ж ви робитимете в окупації, от цікаво. Без таких простих навичок, як у мене - за пару років повністю впадете в інформаційне поле окупанта. Тим більше, вже тепер усі навкруги винні, що ви цитуєте й тягаєте російські меми.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2351416.html.
Tags: крим, рассея, свобода змі, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments