Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

гідне розслідування щодо обставин забруднення (інфікування) американських тестів на коронавірус

Захар Мілютін
Журналісти Washington Post 18.04.2020 раптом видали неочікувано гідне розслідування щодо обставин забруднення (інфікування) американських тестів на коронавірус.
Але жиби я їх занадто не хвалив. статтю з результатами цього розслідування розмістили під абсолютно неадекватним заголовком.
А також зробили її задовгою, сумбурною і малочитабельною.
Хто має час і сили, вона тут
https://wapo.st/2VKsktf
Для решти спробую зрозуміло та коротко переказати фактуру.
1."Теорію змови", що американські тести на коронавірус, та ще й виготовлені не якимось третім підрядником, а самим Центром контролю захворювань (CDC), були "контаміновані" (забруднені / інфіковані), нарешті офіційно підтвердили і сам CDC, і FDA (американська державна агенція нагляду за ліками).
2. Через це забруднення / інфікування ці тести, виготовлені найавторитетнішим органом охорони здоров'я у світі (ВОЗ вже ж не рахується), "виявляли" коронавірус не тільки в людей, які його не мали, а й у дистильованій воді.
Цитую:
"Помилкові позитиви виникли під час тестування зразків "негативного контролю", які містили високоочищену воду без генетичного матеріалу"
Власне так ці тести і забракували в одній з місцевих лабораторій, коли посадовці їх вже розподілили по регіонам для масового тестування американців.
3. Навіть після оприлюднення цих фактів, CDCшники ще довго "віднєкувались" і брехали, що з тестами все ок.
Бо ж зараз, коли тебе застукали за чимось таким, дуже модно одразу починати говорити про "теорію змови", плоску землю та масонів.
Часи такі.
Зізнались тільки коли їх вже й зазвичай дружня FDA з головою викрила.
4. За офіційною версією від FDA забруднення (інфікування) сталось через те, що лабораторія CDC, де виготовлялись тести, грубо порушувала власні протоколи безпеки.
Ті самі протоколи, що їх CDC пише і робить обов'язковими для решти американських виробників.
5. Контамінованим виявився один з компонентів (інгредієнтів) тесту, щодо необхідності якого в місцевих лабораторій та незалежних експертів є дуже серйозні сумніви.
Цитую:
"Кейм, до якого ФБР зверталась за тестуванням під час розслідування терактів сибірською язвою 2001 року, зазначив, що хоча додатковий тестовий сегмент, мабуть, мав на меті допомогти відрізнити covid-19 від інших коронавірусів, він не був потрібний: covid-19 має чітку генетичну послідовність, яка робить пошук інших штамів зайвим."
Але використовувати тести без цього компоненту, як це хотіли місцеві лабораторії з самого початку, CDC "чомусь" строго забороняв..
Від себе хочу додати, що коли вповноважена державою агенція бігом самостійно виготовляє тести з сумнівної необхідності інгредієнтом, який ще й виявляється інфікованим, і через нього тест масово видає фальшиво-позитивні результати..
то треба бути журналістом WP жиби не запідозрити як мінімум деяких посадовців цієї агенції в бажанні фіктивно роздувати епідемію, приписуючи фейковими тестами кожну важку та летальну пневмонію Ковіду.
А ще в контексті цієї історії мене дуже цікавить як усі ті люди, що колють в своїх здорових дітей "для профілактики" десятки виготовлених в індійських, китайських, болгарських, та й навіть європейських з американськими лабораторіях ін'єкцій, впевнені, що там ніхто жодних протоколів не порушає і ніяких забруднень туди не попадає?Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2351714.html.
Tags: карантин, мировое правительство, подонки, сша, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments