Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Система - це така міцна гумова стіна

Diana Makarova
Господи, як я за цей рік втомилась.
Порошенко!
Зеленський!
Ось від цих криків і втомилась.
Виношу з коментів:
- Господи, рік пройшов, а люди ніяк не можуть заспокоїтись, обираючи між цих двох. Скажіть, а у вас третього немає? Зараз найцікавіше те, що може бути несподіваним третім. Бойки, наприклад. Або третя дама, свят-свят-свят.
Що, думаєте, неможливо?
Ще й як можливо. Ці перераховані чудово вміють відсидітись - і вуаля, вистрибнути як чортики з коробочки. Та вони вже вистрибують.
До речі, про третю даму - розклад, який преферансисти бачать у своїх страшних снах.
Непозбувно бентежилась і нестримно реготала, коли люди, обурені вибором річної давності, ще донедавна агітували за третю даму, аж піна стояла. Зараз за гетьмана агітують, за нєімєнієм дами на сцені. А не дай боже виборів - знову за третю даму побіжать.
Я, власне, про те саме вам і кажу - старі політики є хлам і сміття. Викиньте їх, киньте каку, кому сказала? Скільки можна бігати по колу?
Що Зеленський? Зеленський теж вже старий політик. Киньте каку, досить тягатись. Бо ви отим самим стаєте схожими на ваших опонентів, які тягають в зубах гетьмана вже аж до непристойності.
До речі, оці нові спроби - а давайте випустимо на трибуну мальчіка Гончаренка і подивимось - це теж кака. Плюньте її швиденько, і рот прополощіть. Дезинфікуючим засобом. Без гліцерину. Бо мальчіки, виставлені ширмою від старих політиків - це і є ті самі старі політики.
Чому все так?
Чому кого не візьми - кака?
Ха. А ви як думали. Без каки не зробиш цяцю. Україна мусить пройти певний шлях, аби нарешті зрозуміти - доки не зламаєш систему, ніхто з обраних цього не зробить.
Ми на Майдані спробувати зламати систему. Але не дійшли кінця і довірились професіоналам від політики. Ну, професіоналам ламати систему було не з руки. Професіонали на те й професінали, що добре знають, як б'є по голові система за такі спроби.
Рік тому он один теж наче замахнувся на систему. І отримав від системи по голові, ще й не раз. Так що обирай не обирай, все одной получиш...
... ну, тут риму кожен нехай сам підбирає.
Система - це така міцна гумова стіна. Ти її можеш зачепити і потягнути, аби повалити - але ж вона гумова. Вона лише відтягнеться - аби потім, з новою силою вдарити нас усіх, по нашим же бідовим головам.
А як же зламати її, цю пострадянську систему, спадщину нашу від совдепії? - не знаю. Але точно знаю, що ніхто не дасть нам ізбавлєнья, ні бог, ні цар і ні герой. А лише ми самі.
Самі - і тоді і тільки тоді, коли ми відкинемо в собі оцю фразу:
- Я вірю цьому політику!
Щоооооо?
Кому-кому???
Політику? Ну-ну...
Самі - і лише тоді, коли ми припинемо носити в зубах старих політиків і сподіватись на них, як на месій.
(для особливо тупих повторюю - Зеленський теж вже старий політик, він у системі)
Рік тому казала, повторюю і зараз - не бійтесь змінювати політиків. Не бійтесь змінювати систему. Так, і лише так цю міцну гумову стіну можна - я твой дом труба шатал.
навіяно прочитанням тексту - https://www.facebook.com/the.yozh/posts/659969961217597
Не з усім згодна, але розуміння автором системи розділяю


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2352095.html.
Tags: бойко, зеленский, порошенко, прдоны, тимошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment